wygiety wyswietlacz

Huawei to firma, która za cel ustawiła sobie zdobycie co najmniej trzeciego miejsca w światowym rynku sprzedaży smartfonów. Póki co ta korporacja radzi sobie dobrze jedynie w kwestii produkcji tanich słuchawek oraz modemów dla operatorów. Jednak nadchodzący trend może przynieść Chińczykom popularność.

Miesiąc październik można już zamknąć jako prezentację nowych wyświetlaczy, które zostały zbudowane w niekonwencjonalnym kształcie. Pierwsze grafiki, które już wyciekły do Internetu pokazują, że Samsung nie do końca zrozumiał potrzebę konsumentów. Koncepcja LG, czyli kształt banana ma o wiele więcej możliwości rozwoju. Jednak jaką drogą może pójść Huawei to tego nie wiadomo. Drugim elementem, który zapadanie w pamięć dzięki październikowi to nowa wersja systemu Android 4.4 KitKat. Chińczycy najprawdopodobniej połączą oba wymienione dwa elementy i zaprezentują swój własny elastyczny wyświetlacz, a następnie całe urządzenie.

Z plotek wynika, że słuchawka Huawei może zostać wyposażona w 5-calowy wyświetlacz, a wewnątrz tego modelu najprawdopodobniej znajdziemy 4-rdzeniowy procesor oraz 2GB pamięci RAM.

Na początku to Koreańczycy rozeznają się w świecie wygiętych smartfonów, a na tym może skorzystać Huawei i tym samym poprawić ewentualne niedoróbki. Znając chińską markę to to ich urządzenie z pewnością będzie mogło wyróżnić się na tle Samsunga oraz LG swoją ceną.

 

źródło: AndroidSaS

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.