galaxy-mega

W tym miesiącu powinniśmy poznać najnowszy mobilny system korporacji z Mountain View, czyli Androida w wersji 4.4 nazwanego przy umowie z Nestle jako KitKat. Niewiele szczegółów tego oprogramowania mamy w swoich zasobach, ale już wiemy które modele Samsunga mogą dostać aktualizację do omawianej wersji systemu.

Wsparcie dla słuchawek działających pod kontrolą Androida to bardzo ważny argument przy wyborze smartfona dla siebie. Wielu producentów pod tym względem pogorszyło swoją sytuację, co przełożyło się na niepewność klientów i wybór konkurencyjnych produktów. Jednak informacje, które zostały ujawnione z dokumentacją zabezpieczeń KNOX ujawniają, że takie modele Samsunga jak Galaxy S4 Mini oraz Mega powinny dostać wspomnianą wcześniej aktualizację.

knox samsung

Niestety, ale nie zostały wyszczególnione poszczególne wersje słuchawki Mega toteż można przypuszczać, że zarówno posiadacze wersji z 5,8-calowym wyświetlaczem oraz 6,3-calowym nie powinni się martwić o koniec wsparcia ich smartfonów ze strony Samsunga.

Zabezpieczenia KNOX mają być preinstalowane na wszystkich nadchodzących urządzeniach Koreańczyków. Pierwszym tym modelem jest oczywiście Note 3, który rozpoczyna nową serię bezpieczeństwa w dziedzinie smartfonów.

 

źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.