Phablet od Motoroli o nazwie Xplay może pojawić się w przyszłym roku

Newsy

motorola xplay logo

Wiele osób spodziewało się, że Motorola po przejęciu przez Google stanie się jedną z dużych potęg korporacyjnych w kwestii produkcji smartfonów i innych urządzeń mobilnych. Jednak od premiery Moto X firma co prawda lepiej sobie radzi aczkolwiek tylko i wyłącznie na amerykańskim rynku sprzedaży, na którym oferowane jest wcześniej wspomniane urządzenie.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Niemniej jednak Motorola najprawdopodobniej szykuje kolejną słuchawkę, która celowałaby w obecnie produkowane smartfony typu phablet. Xplay, bo pod taką nazwą ma pojawić się omawiane urządzenie może zostać wyposażone w bardzo duży wyświetlacz FullHD o przekątnej 6,3-cala. Od razu nasuwa się pierwszy konkurent pochodzący od japońskiego producenta, czyli Sony Xperia Z Ultra.

motorola xplay

Razem z tą plotką, do Sieci wyciekły informacje na temat Droida Quantum, który miałby być niejakim następcą dla Droida Ultra, który to w bieżącym roku trafił do amerykańskiej sieci Verizon. Informacje na temat tej słuchawki skupiają się jedynie na tym, że będzie ona czerpać garściami z dodatków z oprogramowania zastosowanego w Moto X. Oba urządzenia powinny zostać przedstawione w przyszłym roku, ale nie ma żadnych informacji na temat przybliżonego terminu premiery.

Nowa linia smartfonów Motoroli szykowana jest oczywiście przy współpracy z Google, co jednak oficjalnie nigdy nie zostanie powiedziane ze względu na możliwe problemy związane z tworzeniem monopolu w danym segmencie na rynku urządzeń mobilnych.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x