htcinvite

Reakcja HTC na sukces urządzeń Samsunga z serii Galaxy Note była dość powolna, lecz pojawiające się w ciągu ostatnich miesięcy informacje sugerują, że smartfon HTC One Max jest już w zasadzie gotowy. Jak dotąd nie posiadaliśmy żadnych informacji, które mogłyby wskazywać na przygotowanie przez tajwańskiego producenta oficjalnej premiery nowego urządzenia. Azjatyckie źródła podały dziś jednak, że HTC rozpoczęło proces rozsyłania zaproszeń na oficjalną prezentację nowego produktu. Konferencja w Hong-Kongu ma odbyć się już 16.10, natomiast w Tajwanie nieco później, bo 18.10. Nieoficjalne źródła podają, że ogólnoświatowa premiera ma mieć miejsce w Chinach już 15.10, lecz wciąż czekamy na potwierdzenie tej informacji.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Przypomnijmy, że HTC One Max ma być w zasadzie powiększoną wersją popularnego One. Ma on zostać wyposażony w niemalże sześciocalowy ekran, aluminiową obudowę, głośniki stereo, a według ostatnich informacji również w czytnik linii papilarnych. Jesteśmy więc ciekawi jak One Max wypadnie w porównaniu z nowym Galaxy Note 3, a więcej informacji na temat tego interesującego urządzenia poznamy już bardzo niedługo.

verizon-htc-one-max-2

źródło: gsmarena.com

Piotr Andrzejewski