Wyciekły rendery i wideo ukazujące Xperię XZ4 Compact

Kacper Kościański Newsy 2018-12-07

Nie tak dawno, bo niecałe dwa tygodnie temu do sieci wyciekły rendery Xperii XZ4, a nieco później jej domniemana specyfikacja, sugerująca, że wyjście słuchawkowe wróci do łask. Teraz przyszedł czas na jej mniejszą siostrę, czyli Xperie XZ4 Compact.

Wyciekły rendery i wideo ukazujące Xperię XZ4 Compact

Sony pracuje nad nowymi flagowcami. Jednym z nich jest Xperia XZ4 Compact – mniejsza wersja XZ4. Do sieci trafiły dziś rendery CAD ukazujące wspomniane urządzenie. Prezentują się ono tak:

Zobacz także: Smartfony Nokii sprzedają się świetnie. HMD Global pochwaliło się wynikami sprzedaży

Możemy zauważyć, że XZ4 Compact nie ustępuje pod względem wyglądu poprzednim „kompaktom” – design tego urządzenia bardzo przypomina Xperię XZ2 Compact, która zadebiutowała na początku tego roku. Kształty wciąż są te same, na pleckach nadal jest tylko jeden aparat, ale istotną zmianą zmianą jest powrót wyjścia słuchawkowego. Ponadto, urządzenie będzie miało ekran o przekątnej 5 cali i czytnik linii papilarnych na boku. Do sieci trafiło także wideo, które ukazuję Xperię XZ4 Compact w pełnej okazałości:

Mniejsza wersja XZ-czwórki nie wygląda już tak dobrze, jak ona sama. Na szczęście (lub nieszczęście), rendery z CADa zwykle się sprawdzają, a w najgorszym wypadku nie różnią się zbytnio od faktycznych urządzeń. Co sądzicie o takim wyglądzie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena • Xawery Chieromski

  jako xperia mnie nie przekonuje, wolę Xiaomi jezeli chodzi o design i specyfikacje – a z operatorow bardoz lubię Virgin Mobile i ich fajne oferty, teraz mam np pakiet #gigadaje i mam sporo internetu

 • Łukasz Dziedziski

  Niesamowita szkarada. Sony nie odbije się od dna, nie mając pomysłu na nowe modele

 • maxprzemo83

  Ładny nowoczesny wygląd smartfona. Tak by można powiedzieć z 5 lat temu!

 • Krzysztof Gębczyk

  Patrząc na TO z filmu trudno nie docenić Samsunga za zaprojektowanie i wyprodukowanie takiego Galaxy S8/S9… Przecież TO nie robiłoby szału nawet 3 lata temu a co dopiero teraz.

 • @rtur

  Czy ja dobrze widzę? Złącze słuchawkowe?

 • mico11

  o w mordę… czemu oni to robią ludziom…

 • Sebosz

  Gratuluje, po latach researchu i rozwoju udało im się osiągnąć design Xperii Z3 Compact z 2014 roku. Mogliby już się nie ośmieszać i skończyć z produkcją klonów co pół roku.

 • Serim

  Wracają do omni balance to dobrze Sony zawsze miało swój urok
  Obecny design to nic nadzwyczajnego w dobie mydelniczek

 • Adrian Kijek

  Jaki kloc czy oni w tej japonii to sie w rozwoju cofaja?

 • Micho

  Jestem MEGA rozczarowany. Tak czekałem na ten model i trzeba rozglądać się za czymś innym.x