Nie tak dawno, bo niecałe dwa tygodnie temu do sieci wyciekły rendery Xperii XZ4, a nieco później jej domniemana specyfikacja, sugerująca, że wyjście słuchawkowe wróci do łask. Teraz przyszedł czas na jej mniejszą siostrę, czyli Xperie XZ4 Compact.

Wyciekły rendery i wideo ukazujące Xperię XZ4 Compact

Sony pracuje nad nowymi flagowcami. Jednym z nich jest Xperia XZ4 Compact – mniejsza wersja XZ4. Do sieci trafiły dziś rendery CAD ukazujące wspomniane urządzenie. Prezentują się ono tak:

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zobacz także: Smartfony Nokii sprzedają się świetnie. HMD Global pochwaliło się wynikami sprzedaży

Możemy zauważyć, że XZ4 Compact nie ustępuje pod względem wyglądu poprzednim „kompaktom” – design tego urządzenia bardzo przypomina Xperię XZ2 Compact, która zadebiutowała na początku tego roku. Kształty wciąż są te same, na pleckach nadal jest tylko jeden aparat, ale istotną zmianą zmianą jest powrót wyjścia słuchawkowego. Ponadto, urządzenie będzie miało ekran o przekątnej 5 cali i czytnik linii papilarnych na boku. Do sieci trafiło także wideo, które ukazuję Xperię XZ4 Compact w pełnej okazałości:

Mniejsza wersja XZ-czwórki nie wygląda już tak dobrze, jak ona sama. Na szczęście (lub nieszczęście), rendery z CADa zwykle się sprawdzają, a w najgorszym wypadku nie różnią się zbytnio od faktycznych urządzeń. Co sądzicie o takim wyglądzie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.