ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy a8 2019 wyglad design

Nowy Samsung Galaxy A8 może wystawić firmę na… pośmiewisko?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Samsung zaprezentuje smartfona z wycięciem w wyświetlaczu. Już to nie wszystkich raduje, ale na szczęście Koreańczycy chcą możliwie najlepiej podejść do tego tematu. Dlatego notch będzie wyłącznie na aparat, a pierwszą tego typu propozycją ma być nowa odsłona Galaxy A8. Smartfon właśnie przeszedł certyfikację TENAA, więc poznaliśmy nieco więcej szczegółów, jak i sam wygląd.

Samsung był chwalony, więc Galaxy A8 to… zmieni

Tak, Koreańczycy postanowili zmienić swoje podejście do designu. W tym roku firma nad wyraz się wyróżniła tym, że wygląd ich modeli w głównej mierze był unikalny. Oczywiście pojawiły się wyjątki, ale już końcówka roku zapowiedziała pewne „ewolucje”. Zarówno Galaxy A7, jak i Galaxy A9 pokazały, że firma szuka nowego podejścia do rozmieszczenia głównych aparatów. Teraz Galaxy A8 dołącza do tej rodziny, ale w sposób możliwie najgorszy. Nie trzeba daleko szukać podobieństwa do ułożenia rodem z iPhone’ów, choć trzeba firmie oddać, że swój unikalny element dołożyli. Oczywiście to kwestia gustu, ale Samsung postanowił też, aby aparat wystawał ponad obudowę.

Zobacz też: Czy Lumia 1020 może mierzyć się jeszcze aparatem z dzisiejszymi smartfonami?

Czy Infinity-O faktycznie jest takie wyjątkowe? Z pewnością jest ono lepsze niż dotychczasowe wycięcia w wyświetlaczu, ale czy takie rozwiązanie jest lepsze od poprzednich, tradycyjnych rozwiązań Samsunga?

Źródło: Ice Universe

Sprawdź najnowsze wpisy