samsung galaxy a8 2019 wyglad design

Nowy Samsung Galaxy A8 może wystawić firmę na… pośmiewisko?

Newsy

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Samsung zaprezentuje smartfona z wycięciem w wyświetlaczu. Już to nie wszystkich raduje, ale na szczęście Koreańczycy chcą możliwie najlepiej podejść do tego tematu. Dlatego notch będzie wyłącznie na aparat, a pierwszą tego typu propozycją ma być nowa odsłona Galaxy A8. Smartfon właśnie przeszedł certyfikację TENAA, więc poznaliśmy nieco więcej szczegółów, jak i sam wygląd.

Samsung był chwalony, więc Galaxy A8 to… zmieni

Tak, Koreańczycy postanowili zmienić swoje podejście do designu. W tym roku firma nad wyraz się wyróżniła tym, że wygląd ich modeli w głównej mierze był unikalny. Oczywiście pojawiły się wyjątki, ale już końcówka roku zapowiedziała pewne „ewolucje”. Zarówno Galaxy A7, jak i Galaxy A9 pokazały, że firma szuka nowego podejścia do rozmieszczenia głównych aparatów. Teraz Galaxy A8 dołącza do tej rodziny, ale w sposób możliwie najgorszy. Nie trzeba daleko szukać podobieństwa do ułożenia rodem z iPhone’ów, choć trzeba firmie oddać, że swój unikalny element dołożyli. Oczywiście to kwestia gustu, ale Samsung postanowił też, aby aparat wystawał ponad obudowę.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Czy Lumia 1020 może mierzyć się jeszcze aparatem z dzisiejszymi smartfonami?

Czy Infinity-O faktycznie jest takie wyjątkowe? Z pewnością jest ono lepsze niż dotychczasowe wycięcia w wyświetlaczu, ale czy takie rozwiązanie jest lepsze od poprzednich, tradycyjnych rozwiązań Samsunga?

 

Źródło: Ice Universe


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x