Nowy Samsung Galaxy A8 może wystawić firmę na… pośmiewisko?

Łukasz Pająk Newsy 2018-12-07

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Samsung zaprezentuje smartfona z wycięciem w wyświetlaczu. Już to nie wszystkich raduje, ale na szczęście Koreańczycy chcą możliwie najlepiej podejść do tego tematu. Dlatego notch będzie wyłącznie na aparat, a pierwszą tego typu propozycją ma być nowa odsłona Galaxy A8. Smartfon właśnie przeszedł certyfikację TENAA, więc poznaliśmy nieco więcej szczegółów, jak i sam wygląd.

Samsung był chwalony, więc Galaxy A8 to… zmieni

Tak, Koreańczycy postanowili zmienić swoje podejście do designu. W tym roku firma nad wyraz się wyróżniła tym, że wygląd ich modeli w głównej mierze był unikalny. Oczywiście pojawiły się wyjątki, ale już końcówka roku zapowiedziała pewne „ewolucje”. Zarówno Galaxy A7, jak i Galaxy A9 pokazały, że firma szuka nowego podejścia do rozmieszczenia głównych aparatów. Teraz Galaxy A8 dołącza do tej rodziny, ale w sposób możliwie najgorszy. Nie trzeba daleko szukać podobieństwa do ułożenia rodem z iPhone’ów, choć trzeba firmie oddać, że swój unikalny element dołożyli. Oczywiście to kwestia gustu, ale Samsung postanowił też, aby aparat wystawał ponad obudowę.

Zobacz też: Czy Lumia 1020 może mierzyć się jeszcze aparatem z dzisiejszymi smartfonami?

Czy Infinity-O faktycznie jest takie wyjątkowe? Z pewnością jest ono lepsze niż dotychczasowe wycięcia w wyświetlaczu, ale czy takie rozwiązanie jest lepsze od poprzednich, tradycyjnych rozwiązań Samsunga?

Źródło: Ice Universe • Tomasz G.

  Mam w nosie co od kogo skopiują, interesuje mnie tylko wielkość baterii w smartfonie z ekranem 5 – 5,5″

 • Szymon 1998

  boki wygladają troche jak stal nierdzewna jak w Iphne x

  • Michał

   Hehe trochę 🙂

 • CezaR

  Masakra… cofają sie… znowu kominy zamiast płaskiej obudowy…. czytnik z tyłu zamiast w ekranie no i ten pomysł z przednim aparatem…:) Serio to ma byc ich propozycja na 2019 w serii A??? 🙂

  No dobra Janusze w salonach i tak to wezmą, lepiej poszukać czegoś innego w przyszłym roku bo Samsung chyba tylko z serii S i Note będzie wart przemyślenia…. reszta badziewie… 😛

 • stark2991

  Co za bzdura. Nie doszukuj się kopiowania iPhone’a w każdym jednym smartfonie, który ma tak samo ułożone aparaty. Odpal zamiast tego jakiś filmik z demontażu takiego smartfona i zobacz dlaczego aparat ułożony pionowo lub poziomo (Apple stosowało oba warianty, cwaniaczki), jest tak często spotykany. Podpowiem – bo to najlepszy sposób na zagospodarowanie miejsca w środku. Lepszy niż aparat umieszczony centralnie, bo płyta główna ma wielką dziurę w środku.

  • Łukasz Pająk

   Pionowe ułożenie aparatów to nie jest jedyna cecha, którą określam kopiowanie Apple. Dokładam do tego całą otoczkę, której jest naprawdę wiele.

   • HateLamers

    Ty sam masz otoczkę wokół mózgu Pająk, jak czytam twoje brednie to zmnie zawsze na sraczke łapie 🙂x