[YouTube] Samsung przyłapany na drobnym kłamstwie!

Tymoteusz Pers Newsy 2018-12-07

Wydaje się, że producenci bardzo lubią zaliczać wpadki. Kiedy jedna rozdmuchana sprawa nabiera miana afery a następnie cichnie, na horyzoncie pojawia się ktoś inny z czymś nowym, na kogo wszyscy skupiają swoją uwagę i najchętniej wylewają złość.

Tym razem, taką małą wpadkę zaliczył Samsung. Przy okazji premiery nowego modelu A8 Star na stronie producenta pojawiły się zdjęcia prezentujące możliwości jakie daje nam aparat w tym modelu. Problem jest taki, że jedno ze zdjęć wcale nie pochodzi z prezentowanego smartfona. Nie pochodzi także z żadnego innego smartfona. W czym problem? Zapraszam do materiału! • Mateusz Pączek

  To trochę, jak z reklamami fast food. Na obrazku piekne buły i nadzienie. Na filmach burgery, prawie jak głowa. A po zamówieniu co? Ugniecione coś wielkości co najwyżej pięści. Tak samo z kosmetykami. Temat rzeka.

 • Michał

  Wole inne kłamstwo samsunga: będzie chodzić płynnie 🙂

 • Variete

  Nie ogarniam… Jak można być tak naiwnym, żeby kupić zdjęcie w internetowym banku fotografii, w celu użycia go do reklamy aparatu w smartfonie, i liczyć na to, że to się nie wyda? Na miejscu Samsunga zwolniłbym ludzi z działu PR odpowiedzialnych za ten numer, oraz oczywiście zrezygnował z usług agencji, która to dla nich zrobiła. Przecież takie postępowanie (pomijając samo oszustwo, które mogło być oczywiście zatwierdzone przez „górę”), jest obrazem tak bezdennej głupoty ludzi za to odpowiedzialnych, że jedyną pracą jaką można by im zlecić, to konserwacja powierzchni płaskich, a nie produkcja materiałów promocyjnych dla jednej z największych na świecie marek.
  Dla takiego przekrętu bierze się po prostu fotografa, płaci mu za milczenie, i zleca zdjęcia pod dyktando. Co w tym takiego skomplikowanego, żeby postąpić inaczej?

  • Bart

   Koniec roku. Wydali tegoroczny budżet na wyjazdy i imprezy integracyjne, więc zabrakło na fotografa.x