Firma Anny Streżyńskiej szuka inwestorów, każdy może zostać udziałowcem!

2 minuty czytania
Komentarze

Anna Streżyńska cały czas działa w branży nowych technologii. Obecnie prowadzi firmę MC2 Innovations i planuje jej rozwój. Wiąże się to z ogromnymi kosztami, dlatego postanowiła sprzedać 5% udziałów.

MC2 Innovations zajmie się technologią blockchain

MC2 Innovations obecnie przygotowuje nową platformę motywacyjno-lojalnościową o nazwie Carrotspot.

Przygotowujemy się do debiutu naszego produktu, platformy motywacyjno-lojalnościowej nowej generacji opartej o technologię blockchain. Jest ona odpowiedzią na zapotrzebowanie pracodawców na skuteczny program indywidualnego motywowania pracowników, który pozwalałby firmie maksymalizować efektywność działania oraz wiązać najlepszych pracowników z firmą. Obecnie stosowane mechanizmy są niewystarczające (krótkoterminowe) oraz obarczone znacznymi kosztami. Platforma pozwala na natychmiastową gratyfikację dopasowaną do indywidualnych preferencji pracownika. Platforma jest w finale konkursu The Heart HR Tech a jej start rynkowy przewidziany jest na styczeń 2019 r.

Jest to rozwiązanie dla biznesu, konkretnie dla działu HR, zwykli użytkownicy raczej z niego nie skorzystają. Ma ono działać właśnie w oparciu o technologię blockchain, którą firma planuje wykorzystywać także w innych projektach. Jednym z celów firmy jest zostanie liderem w wykorzystaniu technologii blockchain.

Dziś o przyciągnięcie blockchainowego biznesu walczą kraje, na czele z Singapurem, Malte, Estonią czy Wielką Brytanią. Polska szła z nimi łeb w łeb, aż do momentu, w którym zła sława kryptowalut przełożyła się na niesłuszne postrzeganie technologii blockchain. Dziś ponownie blockchain znalazł się w centrum zainteresowania wielu rodzimych instytucji, w tym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, PKO Banku Polskiego czy KDPW.

Warto zaznaczyć, że firma Anny Streżyńskiej próbuje pozytywnie wykorzystać technologię wizerunkowo spaloną przez kryptowaluty, na których wiele osób straciło mnóstwo pieniędzy.

MC2 Innovations sprzedaje akcje

Na drodze pojawił się problem, a mianowicie pieniądze. Firma potrzebuje 500 tysięcy złotych na rozbudowę zespołu deweloperskiego oraz 200 tysięcy na marketing i działania sprzedażowe. Z tego powodu na sprzedaż wystawiono 5263 akcje po 133 zł każda. Na zakup mamy czas najpóźniej do 2 lutego 2019 roku. Poza dywidendami możemy liczyć na możliwość udziału w Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy, zniżki na usługi firmy, szkolenia czy nawet rozmowę biznesową z Anną Streżyńską, wszystko jest zależne od ilości zakupionych akcji. Warto się pośpieszyć, w chwili obecnej 62 akcjonariuszy zakupiło akcje warte ponad 120 tysięcy złotych! Po zainteresowaniu można wywnioskować, że byłej Minister Cyfryzacji bez trudu uda się zrealizować plan.

Więcej informacji znajdziecie na stronie platformy Beesfund, gdzie prowadzona jest sprzedaż akcji.

Motyw