Do oficjalnej premiery Galaxy S10 i S10+ jest nam coraz bliżej. Z tego powodu w sieci pojawiają się przeróżne przecieki, które przedstawiają najnowszego flagowca Samsunga. Wczoraj Łukasz zaprezentował Wam przewidywany wygląd większego z nadchodzących urządzeń koreańskiego giganta. Dziś natomiast przygotowałem dla Was przeciek dotyczący „zwykłego” Galaxy S10. Różnica, pomimo tego, że jest niewielka, dla niektórych użytkowników może mieć bardzo duże znaczenie przy wyborze smartfona.

Samsung Galaxy S10 z wycięciem w ekranie. Będzie ono jednak mniejsze!

Samsung Galaxy S10 render

Powyższa grafika na Twitterze opublikowana została przez słynnego leakstera o nicku Ice Universe. Po pewnym czasie, z nieznanych nam przyczyn, została ona usunięta, ale to, co raz zostanie opublikowane w Internecie, nigdy nie ginie. Render przedstawia znanego nam już Galaxy S10+ (z prawej strony) oraz nowego Galaxy S10 (z lewej strony). Jak możemy zobaczyć na grafice, urządzenie również wyposażone zostanie w wycięcie w ekranie, jednak powinno być ono mniej uciążliwe ze względu na mniejszy rozmiar. Poniżej zamieszczam dla Was jeszcze jeden, podobny render.

Samsung Galaxy S10 render

Zobacz też: Google nareszcie zaczęło naprawiać Pixele.

Co sądzicie o wyglądzie Samsunga Galaxy S10? Czy, Waszym zdaniem, smartfon wygląda lepiej niż jego większy brat? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Ice Universe

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.