Na światło dziennie wyciekły pierwsze zdjęcia telefonu nazywanego LG Optimus 3D. Już kilka miesięcy temu słyszeliśmy o planach koreańskiej firmy, które dotyczyły wprowadzenia ekranów 3D do smartfonów. Zdjęcia pojawiły się na stronie holenderskiego sklepu krótko po tym jak LG wysłało zaproszenia na swój event prasowy, który ma się odbyć podczas MWC w Barcelonie. „Smaczku” całe sprawie nadaje fakt, że koreański gigant w swoich listach zapraszał na pokaz telefonu, który ma nas zabrać „w nowy wymiar”. 

Telefon, jak to zwykle w takich przypadkach bywa, jest otoczony wielką tajemnicą. Jedynymi oficjalnie zaprezentowanymi wcześniej modelami, które będziemy mogli zobaczyć na największej mobilnej imprezie świata będą LG Optimus 2X i LG Black. Czy dołączy do nich Optimus 3D – jak na razie nic nie jest pewne.

Informator serwisu phandroid.com twierdzi, że telefon będzie wyposażony w ekran o przekątnej 4 lub 4.3 cala, który będzie generował efekt 3D, nie wiemy do końca co to dokładnie oznacza i jakie użytek będzie to miało w telefonie, ale zapowiada się ciekawie. Poza ekranem, urządzenie ma posiadać dwurdzeniowy procesor Tegra 2, wielokanałową pamięć RAM i przednią kamerę do wideo-rozmów.

Android.com.pl będzie na największej mobilnej imprezie w Barcelonie i jeśli Optimus 3D się na niej pojawi możecie liczyć na bardzo obszerną relację.
źródło: phandroid.com 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Filip Stachowicz