ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
xiaomi mi mix 3

Sprawdź Xiaomi Mi Mix 3 — Mi Explorers startuje w Polsce!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Xiaomi szykuje się do wprowadzenia Mi Mix 3 na kolejne rynku. Jest to standardowe dla tej firmy, że od premiery danego urządzenia, do możliwości kupna go na Starym Kontynencie mija wiele tygodni. Dlatego firma chce po części umilić czas oczekiwania i umożliwić grupie fanów sprawdzenie nadchodzących nowości, zanim ta pojawi się na wszystkich rynkach. Tym sposobem startuje program Mi Explorers.

Chcesz poznać Xiaomi Mi Mix 3 jako jeden z pierwszych? Mi Explorers jest dla Ciebie

xiaomi mi mix 3

Na czym polega Mi Explorers? Jest to program, który wybranej grupie użytkowników umożliwia korzystanie z najnowszych produktów firmy. Xiaomi chce poznać opinie osób z zewnątrz, co przekłada się na specjalne misje, po których ukończeniu nie trzeba zwracać smartfona. Tym razem to Mi Mix 3 jest głównym bohaterem, którego mogliście już poznać za sprawą naszych wrażeń. Ok, ale jak się zgłosić? Xiaomi prowadzi nabór od dzisiaj, 3 grudnia do 9 grudnia poprzez dedykowaną platformę. Proces rejestracji sprowadza się do wypełnienia podstawowych danych o sobie, jak i wzmiankę o tym, dlaczego to Ty powinieneś zostać wybrany. Zwycięzcy zostaną przedstawieni 10 grudnia.

Zobacz też: Vivo NEX 2 ponownie zachwyci swoją wyjątkowością!

Zainteresowani? Więcej szczegółów na temat samego programu znajdziecie na stronie społeczności. Xiaomi planuje wybrać grupę 25 osób na całym świecie, która sprawdzi Mi Mix 3. Nie pozostało mi nic innego, jak życzyć Wam powodzenia!

Źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy