Idą święta. Właśnie z tej okazji coraz więcej firm startuje z nowymi promocjami na swój sprzęt. Firma Sony także podjęła rękawicę i przygotowała bardzo ciekawą promocję na flagową Xperię XZ3, którą można teraz kupić wraz z gratisem, który normalnie jest bardzo kosztowny.

Świąteczna promocja na Xperię XZ3 – co, gdzie i za ile?

Sony przygotowało bardzo ciekawą promocję, w której możemy nabyć tytułowy smartfon wraz z gratisem, którego normalnie pewnie byśmy nie kupili – bo jest zbyt drogi. O jaki gratis chodzi? A o słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM3, które w sklepach kosztują około 1700 zł. W ramach opisywanej promocji, Xperię XZ3 razem ze wspomnianymi słuchawkami kupimy za 3999 zł, co jest całkiem przyzwoitą ceną.

Zobacz także: Czy iPad Pro zastąpi komputery?

Promocja jest dostępna w salonach Sony Centre i w sklepie internetowym scentre.pl. Xperię XZ3 możemy obecnie kupić za ok. 2900 zł (średnia cena z porównywarek cenowych), a same słuchawki za 1600 zł. Kupując zestaw promocyjny zaoszczędzimy więc ok. 600 zł niż w przypadku, gdybyśmy dokonywali zakupu tych dwóch urządzeń oddzielnie. Opisywana akcja promocyjna rozpoczyna się dziś, 3 grudnia, a kończy 31 grudnia (lub w momencie wyczerpania zapasów). Skusicie się?

Źródło: materiały prasowe

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.