ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
google pixel 3 xl iphone xs max

Google w końcu naprawia jeden z najpoważniejszych problemów Pixeli

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Google w tym roku nie ma lekkiego życia. Zacznijmy od tego, że Amerykanom kompletnie nie udało się dotrzymać tajemnic na temat nowych Pixeli, a po ich oficjalnej premierze pojawiły się jedynie… problemy.  Z roku na rok jest ich coraz więcej, więc trzecia generacja nie może być gorsza, prawda? Jednym z największych problemów okazało się beznadziejne zarządzanie pamięcią operacyjną. Porównanie Pixela 3 XL z iPhone Xs Max dobitnie to pokazało. Na szczęście Google jest świadome problemu i zapowiada naprawę.

Lepiej późno, niż wcale — na święta Google sprawi, że Pixele będą miały jeden problem mniej

Jak możecie przeczytać na tweetcie powyżej, Google oficjalnie zapowiedziało, że w ciągu kolejnych tygodni zostanie wydana stosowna aktualizacja. Tak, tak, lepiej późno, niż wcale. Jednak mam wrażenie, że Amerykanie od tych dwóch lat lubią dawać takie prezenty swoim konsumentom. W końcu to nie pierwszy raz, kiedy okres świąteczny oznacza dla posiadaczy Pixeli łatanie dziur i naprawianie problemów.

Zobacz też: Czy Messenger może istnieć bez błędów?

Doceniamy, ale też nie zapominamy o postępowaniu Google. Firma ewidentnie musi się zrehabilitować po jakże wyjątkowo kiepskim roku. Niemniej, żeby nie było tak negatywnie, to przypominam o Night Sight — technologii, która do dzisiaj nieudolnie jest kopiowana przez konkurencję.

Źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy