Lenovo i60 oraz i60s na Androidzie?

Newsy


Do oferty Lenovo dołączyły dwa, śnieżnobiałe modele telefonów z dotykowym ekranem. Specyfikacja nie mówi niestety nic o systemie operacyjnym, ale sądząc po osiągach telefonów nie ma mowy ani o Windows Mobile, ani o Androidzie. Jednak jak pisaliśmy ostatnio: Lenovo. Wkrótce powinien pojawić się kolejny telefon tego producenta napędzający przez system operacyjny Android.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Lenovo i60 (po lewej) to smartfon z większym niż jego brat, 3-calowym ekranem dotykowym WQVGA, obsługą dwóch kart SIM oraz obsługą kart pamięci do 16 GB. Lenovo i60s (po prawej) jest nieco mniejszy, oferuje ekran 2,8 cala, podwójną obsługę sieci GSM i więcej klawiszy skrótowych na obudowie.

Oba telefony trafiły do chińskiej oferty. Póki co brak danych o dostępności w Europie.

(ź) komorkomania

Skomentuj na największym Polskim forum systemu operacyjnego Android


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x