Honeycomb-580x321-540x298

Pierwszy raz, Honeycomba zobaczyliśmy na targach CES. Pomagała nam w tym Motorola Xoom, na której system był prezentowany, lecz nie można powiedzieć, że ówczesna wersja systemu była idealna – dziennikarze odwiedzający stoisko sieci Verizon, gdzie wystawiony był tablet z Honeycombem, nawet nie mogli go dotknąć, oglądali jedynie odtwarzaną przez ekipę wystawy prezentacje systemu. Nawet wypuszczone niedawno SDK nie pozwala w pełni cieszyć się Andkiem 3.0 – wyraźnie widoczne gołym okiem klatkowanie jest nie do zniesienia i zniechęca wielu użytkowników do zapoznania się z systemem.

Na następną środę,  w kalifornijskim Mountain View zaplanowano bliższe spotkanie z Honeycombem. Andy’iemu Rubinowi i jego współpracownikom prawdopodobnie udało się otrzymać bardziej stabilną, szybszą i po prostu lepszą wersję systemu, niż ta, która była prezentowana na Xoomie podczas CES. Spotkanie prawdopodobnie pozwoli zagranicznym dziennikarzom na głębszy wgląd w system, czego efektem będzie masa porównań, zdjęć i filmów.

O najnowszej odsłonie Androida wiemy praktycznie wszystko, lecz nie jest wykluczone, że Andy Rubin ma pewne asy w rękawie, które zamierza wyciągnąć właśnie na środowym spotkaniu. 
źródło: phandroid.com 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Filip Stachowicz