LG Z – najnowsze informacje dotyczące „wygiętych” smartfonów Koreańczyków

Newsy

lg wyświetlacz

Wczoraj informowaliśmy Was o dołączeniu LG do batalii polegającej na prezentacji pierwszego w historii smartfona, który będzie posiadał wyświetlacz o nietypowym kształcie i wygięciu. Dzisiaj do Sieci dostały się kolejne wiadomości dotyczące nadchodzącego urządzenia tej koreańskiej firmy.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

LG Z – tak najprawdopodobniej będzie nazywała się słuchawka Koreańczyków, której termin premiery ponownie się potwierdził, czyli bieżący miesiąc. Z kolei w międzyczasie znalazło się kilka osób, które twierdzą, że może to nastąpić już w przyszłym tygodniu. Najbardziej charakterystyczny element tego smartfona, czyli wyświetlacz, będzie wygięty w kształt banana, a jego przekątna może osiągnąć nawet 6 cali.

samsung wygięty wyświetlacz

Samsung z kolei ma pójść inną drogą i ekran ma zostać wygięty w podobny sposób, który został zaprezentowany na początku roku, co oznacza, że wyświetlacz zostanie ułożony dodatkowo na jednej z krawędzi słuchawki. Nazwa tego modelu nie została określona, ale mówi się, że ma to być wersja phabletu Note 3 toteż od razu padła propozycja dodania słówka Active na końcu.

Jak widać, obie koreańskie firmy najprawdopodobniej pójdą inną drogą w kwestii „wygiętych” wyświetlaczy, ale zarówno Samsung jak i LG nie są gotowe na masową produkcje tych urządzeń, więc próżno liczyć na atrakcyjne oferty dostępne u operatorów.

 

źródło: Android Beat


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x