Vertu prezentuje kolejną słuchawkę z Androidem dla najbogatszych

Newsy

vertu constellation

Vertu jest firmą, w której ofercie znajdziemy naprawdę egzotyczne telefony. Próżno ich szukać na co dzień pośród gąszczu Samsungów, LG i innych. Korporacja niegdyś należąca do Nokii nigdy nie stawiała na wydajność, a bardziej na wyrazistość swoich urządzeń. Kolejny smartfon nawiązuje do tej tradycji.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Constellation, bo tak Vertu postanowiło nazwać swój drugi model z Androidem, charakteryzuje się przede wszystkim wykonaniem. Spośród materiałów, które zostały wykorzystane do produkcji tej drogiej słuchawki należy wyróżnić prawdziwą skórę, która pokrywa sporą część powierzchni pleców urządzenia. Sama obudowa kpi z plastiku i chwali się tytanem, a wyświetlacz został osłonięty przez szafirową powłokę, którą naprawdę ciężko porysować. Wszystko to razem sprawiło, że waga urządzenia przekroczyła 200 gramów.

vertu constellation 1

Na tle wykonania gorzej wyglądają dane techniczne, ale – jak wspominałem na początku – Vertu w żaden sposób nie zależy na wynikach w benchmarkach. Constellation w swoich wnętrznościach posiada:

  • 4,3-calowy wyświetlacz 720p;
  • dwurdzeniowy procesor Snapdragon S4 (1,7GHz);
  • Adreno 320;
  • 13MPx aparat i 1,3MPx kamerka z przodu;
  • bateria o pojemności 1800mAh;
  • 32GB lub 64GB wbudowanej pamięci.

Rolls Royce wśród smartfonów nie chwali się dokładniejszymi danymi, ale wiadomo, że najnowsza słuchawka Vertu nie wspiera sieci LTE.

vertu constellation 2

Model Constellation został od razu wyceniony. W porównaniu do pierwszego urządzenia z Androidem marki możemy mówić o okazji, gdyż jeżeli chcemy zostać posiadaczem tej słuchawki to musimy naszykować ponad 25 000 złotych. Smartfon Ti, czyli droższy model Vertu to koszt ponad 31 000 złotych.

 

źródło: Engadget


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x