huawei mate 20 pro

Chcesz kupić Huawei Mate 20 lub Mate 20 Pro? Zaczekaj na tę promocję!

Newsy

Huawei w tym roku idzie jak taran przez mobilny rynek. Konkurencja ewidentnie musi być w szoku, że w rok można tak zachwycić konsumentów, o czym świadczą wyniki sprzedaży. Jeśli ta sytuacja się utrzyma, to szykujmy się do przedstawienia nowego lidera. W końcu wszystko jest na dobrej drodze, choć przyszły rok zapowiada się na bardziej zacięty. Niemniej Chińczycy chcą jeszcze teraz zachęcić do kupna ich topowej serii Mate 20 – tyczy się to zarówno bazowego modelu, jak i odmiany Mate 20 Pro. Firma postanowiła w Polsce przygotować ofertę świąteczną, czyli promocję, za której sprawą otrzymacie tablet za symboliczną złotówkę.

Ciekawa promocja Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro — kup smartfona, a otrzymasz tablet

Huawei Mate 20 Pro

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Huawei ogłosiło, że od poniedziałku 3 grudnia do niedzieli 23 grudnia każdy, kto zdecyduje się na zakup Huawei Mate 20 lub Mate 20 Pro, otrzyma tablet MediaPad T5 16 GB LTE w zamian za 1 złotówkę (rekomendowaną). Jest to 10-calowy model ze średniej półki cenowej, który sprawdzi się do podstawowych zadań pokroju przeglądania stron internetowych, jak i oglądania filmów. Dodatkowo możecie robić to w trasie za sprawą modułu LTE. Brzmi interesująco? W takim razie pamiętajcie, żeby zakup wykonać najwcześniej w poniedziałek.

Zobacz też: Czy Huawei Mate 20 Pro jest wytrzymały?

Wspomniana promocja na Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro będzie oferowana u operatorów Orange, Play i T-Mobile oraz w najlepszych sklepach z elektroniką.

 

PS. Oczywiście bądźcie świadomi, że Mate 20 Pro z wyświetlaczami od LG potrafią… zzielenieć.

 

Źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x