Huawei w tym roku idzie jak taran przez mobilny rynek. Konkurencja ewidentnie musi być w szoku, że w rok można tak zachwycić konsumentów, o czym świadczą wyniki sprzedaży. Jeśli ta sytuacja się utrzyma, to szykujmy się do przedstawienia nowego lidera. W końcu wszystko jest na dobrej drodze, choć przyszły rok zapowiada się na bardziej zacięty. Niemniej Chińczycy chcą jeszcze teraz zachęcić do kupna ich topowej serii Mate 20 – tyczy się to zarówno bazowego modelu, jak i odmiany Mate 20 Pro. Firma postanowiła w Polsce przygotować ofertę świąteczną, czyli promocję, za której sprawą otrzymacie tablet za symboliczną złotówkę.

Ciekawa promocja Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro — kup smartfona, a otrzymasz tablet

Huawei Mate 20 Pro

Huawei ogłosiło, że od poniedziałku 3 grudnia do niedzieli 23 grudnia każdy, kto zdecyduje się na zakup Huawei Mate 20 lub Mate 20 Pro, otrzyma tablet MediaPad T5 16 GB LTE w zamian za 1 złotówkę (rekomendowaną). Jest to 10-calowy model ze średniej półki cenowej, który sprawdzi się do podstawowych zadań pokroju przeglądania stron internetowych, jak i oglądania filmów. Dodatkowo możecie robić to w trasie za sprawą modułu LTE. Brzmi interesująco? W takim razie pamiętajcie, żeby zakup wykonać najwcześniej w poniedziałek.

Zobacz też: Czy Huawei Mate 20 Pro jest wytrzymały?

Wspomniana promocja na Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro będzie oferowana u operatorów Orange, Play i T-Mobile oraz w najlepszych sklepach z elektroniką.

PS. Oczywiście bądźcie świadomi, że Mate 20 Pro z wyświetlaczami od LG potrafią… zzielenieć.

Źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.