oneplus 6t thunder purple

OnePlus 6T z 10 GB RAM? Wygląda na to, że już niedługo

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

OnePlus słynie z tego, że jego smartfonom nigdy nie brakuje pamięci RAM – dotychczas w nowszych modelach mieliśmy do wyboru dwie opcje: 6 i 8 GB RAM. Jak się jednak okazuje, wkrótce „dziesiątka” może stać się standardem.

OnePlus 6T z 10 GB RAM  – kiedy premiera?

Kilka dni temu OnePlus ogłosił, że wspólnie z McLarenem pracuje nad specjalną wersją OnePlusa 6T. Dotychczas nie znaliśmy żadnych szczegółów na temat tej wersji, jednak nowy raport rzucił nieco światła na całą sprawę. Jak donoszą najnowsze informacje, wspomniana edycja OnePlusa 6T zostanie wyposażona w aż 10 GB i RAM i 256 GB pamięci wbudowanej. Co prawda taka liczba RAM-u nie powinna już nikogo dziwić, bo coraz więcej producentów decyduje się na „dziesiątkę”(np. Xiaomi ze swoim Mi Mix 3, który już wkrótce trafi do sprzedaży). Niemniej jednak znając OnePlusa, możemy spodziewać się dobrej ceny.

Zobacz także: Huawei ma problem. Kolejne państwo nie chce jego technologii

Według doniesień, wspomniana edycja specjalna ma mieć logo McLarena na pleckach, by wyróżnić się na tle pozostałych modeli. Niestety, urządzenie podobno ma zadebiutować najpierw wyłącznie w Indiach. Nie wyklucza to jednak, że z czasem 6T z dwucyfrową liczbą pamięci RAM będzie można kupić także w innych krajach.

Źródło: gsmarena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy