samsung galaxy a8s

Galaxy A8s ma być ewolucją w portfolio Samsunga, ale wcale nie ma się z czego cieszyć

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Od dłuższego czasu jest wiadome, że Samsung pracuje nad Galaxy A8s z ekranem Infinity-O, lub jak kto woli – „z dziurą”. Warto zaznaczyć, że Huawei też tworzy takie urządzenie, a ponadto, ma ambicje, by zdążyć z jego premierą przed Samsungiem. Wracając jednak do tego pierwszego – Galaxy A8s ma być niemałą ewolucją w portfolio, jednak z pewnością nie taką, jaką życzyłaby sobie większość osób.

Samsung Galaxy A8s – o jakiej ewolucji mowa?

Niestety, raczej nikomu się to nie spodoba. Według @MMDDJ_, czyli osoby znanej ze swoich „wtyków” w branży, Galaxy A8s będzie pierwszym smartfonem Samsunga bez wyjścia słuchawkowego. Zamiast klasycznego jacka 3,5mm, Galaxy A8s ma mieć wyjście USB-C, do którego będzie można podłączyć odpowiednią słuchawkę, by móc korzystać z tradycyjnych słuchawek.

Jeśli okaże się to prawdą, a wszystko na to wskazuje, to będzie to okropna hipokryzja ze strony Samsunga. Jeszcze nie tak dawno, koreański gigant trafnie dogryzł Apple za brak wspomnianego wyjścia słuchawkowego. Mowa oczywiście o reklamie z serii Ingenius, którą możecie obejrzeć poniżej:

Zobacz także: Lineage OS kończy wsparcie dla 30 urządzeń — nie tylko tych najstarszych

Data premiery tytułowego urządzenia nie została jeszcze ogłoszona, jednak chodzą pogłoski, że zadebiutuje ono już w grudniu tego roku. Miejmy jednak nadzieję, że przecieki @MMDDJ_ okażą się tym razem nietrafione.

Źródło: gsmarena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy