ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Xiaomi Mi Mix 3 Forbidden City

Xiaomi Mi Mix 3 z 10 GB RAM: kiedy trafi do sprzedaży i ile będzie kosztował?

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Smartfony z dwucyfrową liczbą pamięci RAM stają się powoli rzeczywistością. Doskonałym tego przykładem jest specjalna wersja Mi Mix 3 od Xiaomi, której datę premiery i cenę właśnie poznaliśmy. Smartfon kupimy już niedługo i w porównaniu do konkurencji, w naprawdę dobrej cenie.

Xiaomi Mi Mix 3 z 10 GB RAM – ile będzie kosztował i kiedy będzie można go kupić?

Xiaomi Mi Mix 3 w wersji z 10 GB RAM nazywa się dokładnie „Xiaomi Mi Mix 3 Forbidden City Edition” i powstał we współpracy z Palace Museum. Prócz wspomnianej liczby pamięci RAM, urządzenie na tle zwykłych wersji wyróżnia się także niebanalnym wyglądem i wyposażeniem. Zresztą, zobaczcie sami:

Zobacz także: Przez chwilę Apple nie było już najwięcej wartą firmą świata. Jej miejsce zajął ktoś inny

Jak można dostrzec na powyższym zdjęciu, obudowa Mi Mix 3 Forbidden City Edition ma ciemno niebieski kolor, który inspirowany jest chińską ceramiką. Jak podało samo Xiaomi, opisywany model będzie można kupić w grudniu tego roku, jednak firma nie sprecyzowała konkretnej daty. Co więcej, urządzenie zostało wycenione na 4999 Juanów, co daje w przeliczeniu ok. 2700 zł. W zestawie z Mi Mix 3 Forbidden City Edition znajdziemy także pozłacaną figurkę i bezprzewodowa ładowarka 10W.

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy