ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung one ui

Beta Androida 9 Pie z One UI dla Galaxy S9 i S9+ już w Polsce. Jak ją pobrać?

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung nigdy nie przodował w kwestii szybkości wydawania aktualizacji. Na szczęście jednak aktualizacja do bety Androida 9 Pie wraz z nową nakładką One UI (zastępującą Samsung Experience) trafiła już do Polski.

Beta Androida 9 Pie wraz z nakładką One UI dla Galaxy S9 i S9+ już dostępna w Polsce

Aż ciężko uwierzyć, że Samsung tak szybko (bo zaledwie dwa tygodnie od rozpoczęcia testów) udostępnił betę wspomnianego systemu wraz z nową nakładką użytkownikom z Polski. Warto przypomnieć, że One UI to nowa nakładka, która zastąpi Samsung Experience. Od dotychczasowego interfejsu w smartfonach Koreańskiego giganta będzie się ona diametralnie różnić – więcej informacji o niej możecie przeczytać we wpisie Adama.

Zobacz także: Smartfony przyszłości są tuż za rogiem. Nadchodzi technologiczna rewolucja

galaxy s9 one ui

Aby pobrać opisywaną aktualizację, należy zainstalować aplikację Samsung Members i przejść do zakładki „Ogłoszenia”. Posiadacze niebrandowanych (kupionych w sklepie, nie u operatora) Galaxy S9 i S9+ powinni tam zobaczyć informację o możliwości pobrania tytułowej aktualizacji, która waży dokładnie 1727,40 MB. Później wystarczy ją już tylko zainstalować i miejmy nadzieję, cieszyć się z jej działania. Jak możecie dostrzec na powyższym screenie, zmian jest naprawdę sporo. Dajcie znać w komentarzach, jak sprawuje się nowa aktualizacja, jeśli już ją zainstalowaliście.

Źródło: Twitter (@KrzysztofBryk)

Sprawdź najnowsze wpisy