lg składany smartfon patent

Składany smartfon z bezramkowym ekranem – LG ma na niego ciekawy pomysł

Newsy

Składane smartfony to w ostatnim czasie gorący temat. Nad tego typu urządzeniem pracuje obecnie wiele firm, jednak najgłośniej jest o składanym smartfonie Samsunga i Huaweia. Wiadomo, że LG także pracuje nad swoją propozycją, ale wciąż wiemy o niej bardzo niewiele. Teraz jednak wspomniana firma opatentowała bardzo ciekawy design składanego smartfona, którego niestety nie zobaczymy tak prędko w akcji (jeśli w ogóle).

Składany smartfon z bezramkowym ekranem od LG – jak wygląda?

Sądząc po najnowszym patencie LG, firma spogląda już w przyszłość. Pomysł LG na tego typu urządzenie prezentuje się naprawdę solidnie – śmiem nawet twierdzić, że wygląda najciekawiej ze wszystkich, które dotąd poznaliśmy. Zresztą, zobaczcie sami:

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Cyber Monday – jeśli Black Friday Was zawiódł, to czas na kolejne promocje

Jak można zobaczyć na powyższym szkicu, urządzenie ma się rozwijać w jedną ze stron. Z kolei po złożeniu, smartfon ma przypominać zwykłe urządzenie z zakrzywionym ekranem. Niestety lub stety, wciąż jest to tylko patent, który wcale nie musi zostać wcielony w życie (warto wspomnieć, że LG opatentowało ostatnio smartfon z aż 16 aparatami). Kwestia, czy LG zamierza go wykorzystać wciąż jest wielką niewiadomą, choć mam nadzieję, że tak. A Wy co sądzicie o tym pomyśle? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: LetsGoDigital


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x