Galaxy S10 z obsługą 5G będzie miał aż 12 GB RAM? To możliwe

Kacper Kościański Newsy 2018-11-26

Samsung Galaxy S10 zdecydowanie będzie jedną z najgłośniejszych premier przyszłego roku. W internecie cały czas pojawiają się nowe informacje dotyczące nadchodzących Galaktyk, jednak tym razem głos zabrali analitycy, którzy przewidują, że Galaxy S10 z obsługą 5G będzie miał aż 12 GB RAM-u.

Samsung Galaxy S10 z 5G – analitycy przewidują aż 12 GB RAM

Analitycy z  GF Securities przewidują, że najdroższa wersja Galaxy S10 z obsługą 5G będzie miała aż 12 GB RAM i 1 TB pamięci wbudowanej. Prócz tego, urządzenie będzie miało ekran o przekątnej 6,7 cala i poczwórny aparat na pleckach (nie można zapomnieć też o podwójnych aparatach na froncie).

Zobacz także: [SPT #39] Asystent Google po Polsku, zmarnowane szanse Samsunga, słaby piątek

12 GB to byłoby coś, czym Samsung mógłby ponownie zwrócić na siebie uwagę. Co prawda urządzenia z dwucyfrową liczbą RAM-u zostały już zapowiedziane, ale żadne z nich nie trafiło jeszcze na rynek. Oczywiście należy mieć na uwadze, że 12 GB RAM-u w Galaxy S10 z 5G to tylko przewidywania, które mogą się nie sprawdzić. Jak donoszą plotki, urządzenie ma zostać zaprezentowane wraz z pozostałymi modelami z rodziny Galaxy S10 już w lutym przyszłego roku na targach MWC. Miejmy nadzieję, że seria S10 okaże się hitem, bo w przeciwnym razie Samsung może mieć spore problemy.

Źródło: gsmarena • marcus1212

  Dodam że równie dobrze mogą dać i 20GB RAMU… ale nie dadzą.
  Typowy clickbait. Nawet nie czytałem.

 • Variete

  Galaxy S10 z obsługą 5G będzie miał aż 12 GB RAM-u

  Galaxy S10 z obsługą 5G będzie miała aż 12 GB RAM

  To w końcu „miał” czy „miała”? RAM czy RAM-u? Dwa zdania – praktycznie jedno po drugim, i właściwie identyczne, różniące się tylko błędami…

 • Marucins

  Oj szykuje się kosmiczna cena 🙂 Samsung nie odpuści okazji aby wzorowo iWycenić.

 • Szamajama_Okutasi

  Po co? Żeby jeszcze bardziej niepotrzebnie zawyżyć cenę smartfona? Przecież nawet w komputerach PC 8 GB RAM, to jeszcze standard, a 16 to już dużo. Na cholerę aż tyle w telefonie?

  • Piotr Zet

   Lepiej pakować pierdyliard ramu niż optymalizować system. Note 9 ma niby te 6 GB czy nawet 8 GB a i tak niektóre telefony które maja 4 działają lepiej.

 • Squadack

  I pomyśleć, że nie tak dawno (pojęcie względne – jakieś ćwierć wieku temu) musiałem tłumaczyć mojemu przyjacielowi, że Corel Draw 5 (nie X5 tylko stara 5) nie daje rady na 4 MB (słownie: megabajtach) RAM.

  • Variete

   „Nie tak dawno”, to stałem w kolejce w sklepie komputerowym (chyba za dyskietkami), do którego wpadł gostek z pytaniem kierowanym już od drzwi: „Macie simy 1-megabajtowe”? Pamiętam, że pierwsze co mi przyszło na myśl: „Ale burżuj!”. 😉

 • Michał S

  Czy taka ilość RAM jest potrzebna do użytku, nawet dla bardziej wymagających aplikacji? Przecież nikt na tym grafiki i projektów w autocad nie robi .Jeśli tak, to niech zaczną procesory graficzne od nvidii czy ati pakować. Chory wyścig na cyferki i tyle.

 • Polish Onion

  Już jest smartfon z dwucyfrową liczbą RAM-u – Xiaomi Mi Mix 3 w jednej wersji ma 10gb.x