Samsung Galaxy S10 zdecydowanie będzie jedną z najgłośniejszych premier przyszłego roku. W internecie cały czas pojawiają się nowe informacje dotyczące nadchodzących Galaktyk, jednak tym razem głos zabrali analitycy, którzy przewidują, że Galaxy S10 z obsługą 5G będzie miał aż 12 GB RAM-u.

Samsung Galaxy S10 z 5G – analitycy przewidują aż 12 GB RAM

Analitycy z  GF Securities przewidują, że najdroższa wersja Galaxy S10 z obsługą 5G będzie miała aż 12 GB RAM i 1 TB pamięci wbudowanej. Prócz tego, urządzenie będzie miało ekran o przekątnej 6,7 cala i poczwórny aparat na pleckach (nie można zapomnieć też o podwójnych aparatach na froncie).

Zobacz także: [SPT #39] Asystent Google po Polsku, zmarnowane szanse Samsunga, słaby piątek

12 GB to byłoby coś, czym Samsung mógłby ponownie zwrócić na siebie uwagę. Co prawda urządzenia z dwucyfrową liczbą RAM-u zostały już zapowiedziane, ale żadne z nich nie trafiło jeszcze na rynek. Oczywiście należy mieć na uwadze, że 12 GB RAM-u w Galaxy S10 z 5G to tylko przewidywania, które mogą się nie sprawdzić. Jak donoszą plotki, urządzenie ma zostać zaprezentowane wraz z pozostałymi modelami z rodziny Galaxy S10 już w lutym przyszłego roku na targach MWC. Miejmy nadzieję, że seria S10 okaże się hitem, bo w przeciwnym razie Samsung może mieć spore problemy.

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.