SONY DSC

Dzisiejszego dnia HTC zrobiło bardzo miły prezent użytkownikom flagowego modelu One. Po ostatnich zapowiedziach, to właśnie dziś rozpoczął się proces aktualizacji niebrandowanych egzemplarzy HTC One do Androida 4.3 Jelly Bean. Lista wprowadzonych zmian w chwili obecnej nie jest znana, możemy się jednak spodziewać delikatnych usprawnień w interfejsie Sense, a także polepszonej wydajności, dzięki zmianom w kodzie Androida 4.3.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Trzeba przyznać, że HTC popisało się tutaj z szybkością wypuszczenia nowego oprogramowania, a producent ten jest jednym z pierwszych, który zaktualizował swoje urządzenie do najnowszej wersji systemu. Jest to bardzo pozytywna odmiana, gdyż przez ostatnie miesiące ta firma nie miała najlepszej opinii jeżeli chodzi o wypuszczanie aktualizacji dla swoich smartfonów. Dajcie nam znać, czy macie już nowego Androida 4.3 na Waszych egzemplarzach HTC One.

gsmarena_001

źródło: gsmarena.com
Piotr Andrzejewski