samsung galaxy s10 koncept

Jak będzie wyglądał aparat w Galaxy S10? Oto zarys wyglądu tego komponentu

Michał Derej Michał Derej Newsy

Samsung Galaxy S10 to niezwykle ważny dla fanów Androida smartfon, o którym informujemy już od pewnego czasu – ze wszystkimi interesującymi przeciekami na temat tego urządzenia możecie oczywiście zapoznać się w tym miejscu. Dziś przygotowałem dla Was ciekawostki na temat aparatu, który znajdzie się w najnowszym flagowcu koreańskiego giganta. Informacje na jego temat udostępnił dla nas znany leakster – Ice Universe.

Samsung Galaxy S10 – jak będzie wyglądał aparat smartfona?

Ice Universe to znany i szanowany użytkownik Twittera, którego przecieki do tej pory zawsze się sprawdzały. Myślę, że możemy zaufać mu również w kwestii aparatu, który znajdzie się w Galaxy S10. Leakster, powołując się na najnowszą wersję aplikacji Samsung Health, informuje, że w nadchodzącym flagowcu koreańskiego giganta aparaty ułożone będą horyzontalnie. Zaraz obok nich znajdzie się czytnik linii papilarnych pulsometr. Fragment o skanerze palca to oczywiście żart – wiemy, że ten będzie znajdował się pod wyświetlaczem smartfona. Bardzo prawdopodobne, że tył Galaxy S10 będzie prezentował się mniej więcej tak, jak na poniższym zdjęciu.

Zobacz też: Dzięki tym aplikacjom zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy!

Dla antyfanów Apple’a jest to świetna wiadomość – Samsung po raz kolejny nie zdecydował się na kopiowanie designu urządzeń z Cupertino. Horyzontalne ułożenie aparatów pozwala również na zwiększenie pojemności baterii. Czy podobałby Wam się taki wygląd Galaxy S10? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Ice Universe

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy