Wielka seria LG powróci? Oby tym razem w jak najlepszym stylu

Łukasz Pająk Newsy 2018-11-24

Kończy się stosunkowo interesujący rok i wiele wskazuje na to, że kolejny może być tylko lepszy. Przede wszystkim zaczynają się pojawiać prawdziwie rewolucyjne technologie — sieć 5G ujrzy konsumenckie światło dzienne, a same smartfony pozbywają się kolejnych milimetrów ramek, a nawet zaczynają się składać. Oczywiście FlexPai i alternatywna propozycja od Samsunga już zostały przedstawione, ale to nie wszystkie firmy, które mają takie plany. Wiele chińskich firm ma zamiar stworzyć swoją propozycję, ale duże nadzieje pokłada się w LG. W końcu Koreańczycy znani są też jako popularny producent wyświetlaczy. W takim razie co z nazwą? Pamiętacie LG G Flex?

LG Flex, Duplex, a może Foldi?

samsung galaxy round lg g flex

LG G Flex, którego widzicie powyżej, zapoczątkował modę na zakrzywione wyświetlacze. W tym samym czasie z Samsungiem (Galaxy Round) dali konsumentom możliwość poznania nowych typów budowy urządzeń mobilnych. Seria G Flex doczekała się dwóch reprezentantów i nagle zniknęła. Bez słowa i stosownych aktualizacji, LG pożegnało się z tą nazwą. Jednak może teraz wrócić do łask za sprawą odnowionych i przyznanych nowych znaków towarowych — Flex, Duplex i Foldi. Wszystko wskazuje na to, że Koreańczycy wykorzystają jedną z nich w swoim składanym smartfonie.

Zobacz też: HTC nie ma zamiaru znikać z rynku.

Zważywszy, że chodzą plotki o Samsungu Galaxy Flex, to pojawienie się LG Flex lub G Flex w nowej odsłonie będzie czymś niecodziennym. Z drugiej strony zawsze istnieje możliwość blokady konkurencji — z tym też wielokrotnie ze strony omawianej firmy się spotykaliśmy.

Źródło: GSM Arena • Mateusz Mati

  Jako były posiadacz LG G Flex 2 muszę przyznać że brakuje mi tego telefonu. Owszem wyświetlacz miał swoje wady ale sam telefon świetnie się sprawował. Z chęcią bym wrócił do tej serii zastępując mojego v30

  • ElektronicznyFan

   To mówisz, że Snap 810 tam nie był problemem? Oczywiście słuchawka ogólnie bardzo dobra, szkoda że miała ten hamulec.

   • Mateusz Mati

    Przy normalnym użytkowaniu nie odczuwałem żadnych problemów. No może poza jednym. Jak się nagrzał to nie można było dać więcej jasności ekranu niż 80% ale i do tego dało się przyzwyczaić

    • Sq72

     W LG G3 ze snapem 801 też obniżała się jasność najpierw do 90%, potem do 80%. Można było to wyłączyć poprzez komendę secret code w dialerze.

    • ElektronicznyFan

     Przy normalnym użytkowaniu nie było żadnych problemów też przy HTC M9 i Moto X Force, które miałem na Snapie 810. Problem zaczynał się kiedy potrzeba było max wydajności. Bardzo nie udane CPU, chociaż GPU jeszcze jakoś radę dawalo. No ale na szczęście to już historia.

     • Mateusz Mati

      A kiedy to max wydajności jest potrzebne? Co takiego robiłeś na smartfonie z Androidem że był obciazony na 100%?

     • ElektronicznyFan

      Na przykład emulatory konsol. Porty gier PC.

   • Zero Cool

    Jak coś co było gorącą patelnią mogło być bardzo dobrą słuchawką…?x