Kończy się stosunkowo interesujący rok i wiele wskazuje na to, że kolejny może być tylko lepszy. Przede wszystkim zaczynają się pojawiać prawdziwie rewolucyjne technologie — sieć 5G ujrzy konsumenckie światło dzienne, a same smartfony pozbywają się kolejnych milimetrów ramek, a nawet zaczynają się składać. Oczywiście FlexPai i alternatywna propozycja od Samsunga już zostały przedstawione, ale to nie wszystkie firmy, które mają takie plany. Wiele chińskich firm ma zamiar stworzyć swoją propozycję, ale duże nadzieje pokłada się w LG. W końcu Koreańczycy znani są też jako popularny producent wyświetlaczy. W takim razie co z nazwą? Pamiętacie LG G Flex?

LG Flex, Duplex, a może Foldi?

samsung galaxy round lg g flex

LG G Flex, którego widzicie powyżej, zapoczątkował modę na zakrzywione wyświetlacze. W tym samym czasie z Samsungiem (Galaxy Round) dali konsumentom możliwość poznania nowych typów budowy urządzeń mobilnych. Seria G Flex doczekała się dwóch reprezentantów i nagle zniknęła. Bez słowa i stosownych aktualizacji, LG pożegnało się z tą nazwą. Jednak może teraz wrócić do łask za sprawą odnowionych i przyznanych nowych znaków towarowych — Flex, Duplex i Foldi. Wszystko wskazuje na to, że Koreańczycy wykorzystają jedną z nich w swoim składanym smartfonie.

Zobacz też: HTC nie ma zamiaru znikać z rynku.

Zważywszy, że chodzą plotki o Samsungu Galaxy Flex, to pojawienie się LG Flex lub G Flex w nowej odsłonie będzie czymś niecodziennym. Z drugiej strony zawsze istnieje możliwość blokady konkurencji — z tym też wielokrotnie ze strony omawianej firmy się spotykaliśmy.

 

Źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.