Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Urządzenia prezentujące Androida w wersji 3.0 i 4.0 to jeden z sekretów targów MWC 2009, o którym wiedzieli tylko nieliczni. Jak się okazuje Google ma już plany związane z trzecią i czwartą wersją systemu. Niestety są one zbyt odległe, żeby zdradzić konkretne szczegóły.

Google dopiero co wydał pierwszy model z HTC (Era G1) i zapowiedział jego drugą odsłonę, a już mowa o Androidzie 3.0 i 4.0. Jak twierdzi Mobile-Review o drugiej nie ma co nawet wspominać, bo nie wykorzystuje ona wszystkich możliwości systemu i będzie tak samo „okrojona” jak pierwsza.

Google zdradził, że są już chętni na wdrożenie do własnych modeli wersji 3.0 i 4.0, a same modele są już w opracowaniu. Prototypy takich komórek można było zobaczyć w prywatnych boksach na targach MWC 2009.

Android 3.0 planowany jest na 2010 rok, z kolei 4.0 dopiero na 2011 rok. Minie więc trochę czasu zanim będziemy mogli zobaczyć Androida w pełni sił.

(ź) komorkomania

Skoemntuj na najlepszym Forum Android.
Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.