samsung-logo_110-630x420

Samsung w ostatnim czasie prezentuje coraz to ciekawsze informacje na temat swojego rozwoju. Wśród nich znajdziemy wiadomości o wprowadzeniu 64-bitowych układów do świata Androida czy też zamiana plastiku na metal. W późniejszym terminie pojawią się również smartfony z nowymi czujnikami ISOCELL, a także 20nm procesory.

Teraz przyszła pora na nieoficjalną zapowiedź nowej serii smartfonów, które najprawdopodobniej będą nazywać się Galaxy F. Ta rodzina ma charakteryzować się podobnymi cechami, co Galaxy S, czyli klasa premium i najwydajniejsze układy. Jednak modele „F” zapewne będą kierowane do klientów ceniących jakość, gdyż – według plotek – to właśnie pierwsza słuchawka z F-Series ma korzystać z metalowej obudowy, a nie Galaxy S5. Specyfikacja urządzenia ma zawierać także najlepsze podzespoły, a wśród nich topowy układ Exynos oraz 16MPx aparat wykorzystujący optyczną stabilizację obrazu (OIS).

samsung wygięty wyświetlacz

Mniej prawdopodobne plotki mówią, że będziemy mogli mieć do czynienia z pierwszym smartfonem wykorzystującym wygięte wyświetlacze. Nie została określona przekątna takiego ekranu, ale powinna należeć do przedziału od 4,5 do 5,5-cali.

Jeżeli wierzyć źródłom to powyższą słuchawkę ujrzymy na początku przyszłego roku. Wiadomo jednak, że skoro ma to być seria należąca do klasy premium to ceny mogą przewyższyć nawet wartość najnowszego Note’a 3.

 

źródło: GSMArena
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.