zotac tegra note 7 przód

Chińska marka Zotac jest znana z produkcji podzespołów komputerowych, a najbardziej z kart graficznych, które mają zmieniane chłodzenie z referencyjnego, są podkręcane i później sprzedawane pod własną marką. Także nie powinno dziwić, że Zotac jest blisko związany z AMD (Radeon) i Nvidią. Niedługo na rynku może pojawić się kolejne chińskie urządzenie bazujące na amerykańskim produkcie.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Niedawno HP zaprezentowało serię nowych tabletów, wśród których znalazł się Slate 7 Extreme, czyli model bazujący na Nvidii Tegra Note. Okazuje się, że producentowi chipsetów graficznych nie zależy na sprzedaży tego tabletu pod własną marką toteż teraz postanowił wykorzystać to Zotac i tak oto powstało urządzenie Tegra Note 7.

zotac tegra note 7 tył

Specyfikacja tabletu Chińczyków prezentuje się niemalże identycznie, co oryginał:

  • czterordzeniowy układ Tegra 4 z dodatkowym rdzeniem umożliwiającym oszczędzanie energii;
  • 2GB RAM;
  • 16GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • 7-calowy wyświetlacz prezentujący obraz w rozdzielczości 1280×800;
  • NVIDIA DirectStylus w zestawie;
  • NVIDIA PureAudio.

Wyraźnie jest to tablet, który celuje w graczy toteż Zotac postanowił preinstalować na tym modelu dwie gry: Eden to Green i Zen Pinball THD. Niestety, ale Chińczycy nie poinformowali zainteresowanych o premierze tego urządzenia ani jego cenie. Ta jednak może wynosić około 700zł.

 

źródło: Android Beat




Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.