Samsung w trakcie rozmów z dostawcą metalowych obudów

Newsy

samsung galaxy s5 metal

Produkty Samsunga stały się synonimem dla plastikowych wyrobów, które trafiają na wszystkie półki sprzedaży. To ma jednak się zmienić, a tę możliwość potwierdzają kolejne informacje, które wskazują, że niedługo będziemy mogli korzystać z Samsungów wykonanych z innego materiału niż plastik.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Koreańczycy chcąc rozpocząć produkcję metalowych obudów muszą na początku porozumieć się z zewnętrzną firmą, która będzie dostarczała omawiane części, gdyż obecnie fabryki Samsunga nie są przygotowane na zmianę tworzywa wykonawczego. Tą korporacją okazuje się tajwański Catcher Technology, który słynie z wykonywania opakowań z aluminium dla przeróżnych urządzeń.

Pierwszym modelem, który miałby odmienić wizerunek Samsunga najprawdopodobniej będzie Galaxy S5, czyli flagowiec, którego sprzedaż może wynieść ponad 12 milionów sztuk miesięcznie. To jednak przerasta możliwości Catcher Technology, co może zmusić Koreańczyków do szukania kolejnego dostawcy albo stworzenie własnej fabryki.

Nie da się ukryć, że metalowe słuchawki Samsunga będą bardziej atrakcyjne od obecnie stosowanego plastiku. W połączeniu ze skórzanymi elementami znanymi z nowego Note’a 3 będziemy mogli mieć do czynienia z naprawdę eleganckim urządzeniem.

 

źródło: Android Beat


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x