co-nowego-w-grze-fifa-14

Nikomu nie trzeba przedstawiać gry FIFA, będącej jednym z najpopularniejszych piłkarskich tytułów, od lat goszczącym na naszych komputerach i konsolach. Najnowsze wydanie z serii, czyli FIFA 14 trafiło przed momentem do Sklepu Play i jest dostępne do pobrania za darmo dla urządzeń z Androidem.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

fifa14screen

Gra oferuje bardzo dobrą oprawę graficzną, a także 33 licencjonowane ligi, ponad 600 drużyn i 16’000 zawodników, dzięki czemu będziemy mogli zagrać naszym ulubionym składem na ekranie smartfona lub tabletu. FIFA 14 zajmuje jednak dość sporo miejsca i wymaga 1,3 GB wolnej przestrzeni. Z racji, że mamy tu do czynienia z darmowym tytułem, to musimy się liczyć z wewnętrznym systemem mikropłatności, bez którego jednak powinno dać się czerpać sporo frajdy z gry.

FIFA 14 znajdziecie w Sklepie Play pod tym linkiem, zachęcamy do instalowania i nie zapomnijcie podzielić się z nami Waszymi wrażeniami z gry.

 

źródło: engadget.com

Piotr Andrzejewski