SONY DSC

Dotychczas HTC nie słynęło z wypuszczania częstych i szybkich aktualizacji systemu, co przyczyniło się do tego, że wiele osób skreśliło urządzenia tej firmy. W ostatnim czasie mamy jednak do czynienia z bardzo pozytywną odmianą, zwłaszcza jeżeli chodzi o flagowy model One, który szybko otrzymał aktualizację do Androida 4.2, a niebawem ma otrzymać kolejny duży update.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Szef amerykańskiego oddziału HTC, Jason Mackenzie, poinformował za pośrednictwem Twittera, że model One jeszcze w tym tygodniu otrzyma nowego Androida 4.3 Jelly Bean wraz z najnowszą odsłoną nakładki Sense. Wypowiedź ta odnosiła się do deweloperskiej edycji tego smartfona, sprzedawanej w Stanach, jednak możemy sądzić, że niebrandowane urządzenia otrzymają nowe oprogramowanie równie szybko. Trzeba się też spodziewać, że odmiany HTC One sprzedawane przez operatorów będą musiały poczekać na aktualizację nieco dłużej, co stało się już tradycją.

Mimo to miło jest widzieć zmianę w podejściu HTC do wypuszczania aktualizacji oprogramowania i liczymy na to, że regularne update’y staną się standardem.

 

źródło: androidcentral.com
Piotr Andrzejewski