OnePlus 6T to bardzo świeży smartfon, bowiem jego premiera odbyła się nieco ponad trzy tygodnie temu. OnePlus jest firmą, która słynie z tego, że naprawdę dba o użytkowników swoich starszych i nowszych smartfonów. Doskonałym tego przykładem jest nowa aktualizacja OxygenOS, która właśnie wypłynęła dla tytułowego urządzenia. Istotnych poprawek jest sporo.

OnePlus 6T z nową aktualizacją wprowadzającą wiele poprawek

Oprogramowanie w smartfonach OnePlusa nie jest idealne – tak jak w każdym innym urządzeniu. Uczciwego producenta można jednak poznać po tym, jak wspiera swoje smartfony – czy je regularnie aktualizuje, czy też kolokwialnie mówiąc, olewa. OnePlus zdecydowanie należy do tego pierwszego grona. Dziś firma rozpoczęła wydawanie aktualizacji OxygenOS oznaczonej numerem 9.0.6, która wprowadza wiele poprawek. Najważniejszą z nich jest zdecydowanie poprawione odblokowywanie urządzenia odciskiem palca, które ma działać teraz szybciej i dokładniej.

Zobacz także: Android 9 Pie na Galaxy S8 / S8+ i Note8: kiedy możemy się spodziewać aktualizacji?

Drugą bardzo istotną poprawką jest ulepszone przetwarzanie obrazu z aparatu. Ponadto, zoptymalizowane zostało także zużycie baterii w trybie gotowości. Oczywiście jak to bywa w przypadku niemal każdej aktualizacji, poprawiono także wiele błędów. Aktualizacja do OxygenOS 9.0.6 rozpoczyna się dzisiaj i jest wypuszczana falami, co oznacza, że nie każdy otrzyma ją w tym samym czasie.

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.