Xiaomi Mi Mix 3 już wkrótce trafi do Europy? Wiele na to wskazuje

Kacper Kościański Newsy 2018-11-22

Xiaomi pokazało swój niemal całkowicie bezramkowy smartfon Mi Mix 3 w październiku, lecz wspomniane urządzenie wciąż można kupić tylko w Chinach. Jak się jednak okazuje, najprawdopodobniej już niedługo to się zmieni i my również będziemy mogli sprawić sobie tytułowy sprzęt.

Xiaomi Mi Mix 3 – kiedy trafi do Europy?

Mi Mix 3 to świetny smartfon – wydajny i wytrzymały (nawet bardziej, niż deklaruje producent). Nic więc dziwnego, że tak wiele osób chciałoby go kupić. Dotychczas było to możliwe tylko dla mieszkańców Chin, jednak wspomniany smartfon otrzymał w ostatnim czasie certyfikację Bluetooth SIG i EEC, co znacząco przybliża go do pojawienia się na Starym Kontynencie. Jakby tego było mało, jeden z użytkowników Reddita opublikował tam zrzut ekranu, na którym widać odpowiedź niemieckiego oddziału Amazona dot. dostępności Mi Mix 3 w Europie. Według internetowego giganta, Mi Mixa 3 w Europie mamy się spodziewać już 1 grudnia bieżącego roku.

Zobacz także: Android 9 Pie na Galaxy S8 / S8+ i Note8: kiedy możemy się spodziewać aktualizacji?

Jeśli jest to prawda, to najprawdopodobniej Xiaomi ogłosi rozpoczęcie dystrybucji Mi Mix 3 w Europie jeszcze przed tym czasem. Oczywiście nie można brać tej informacji za pewnik, bo wiele razy zdarzało się, pracownicy sklepów podawali nieprawidłowe informacje. Z drugiej strony – wiele przecieków od sprzedawców się sprawdziło. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak czekać – grudzień już za rogiem. Tymczasem, sprawdźcie wrażenia Łukasza z użytkowania Mi Mix 3.

Źródło: gsmarena • Robert Lewis

  czekam na ten telefon i mam nadzieję, że cena będzie rozsądna tak jak innych modeli bo nie mam ochoty przepłacić tym bardziej, że już nawet przeniosłem się do Virgin Mobile, żeby placić mniej czyli 19 zł za abonament, w którym mam wszystko co potrzebuje 🙂

 • Tomasov

  Przyznam że czekam na ten telefon i ciekaw jestem jego polskiej ceny? Wciaz jednak mam dylemat Mix 3 albo 6T

  • Norbert Nowakowski

   Mam mixa2s i nie kupił bym 3 bo nic nowego poza slaiderem nie wnosi. Poczekał bym na mix3s który zapewne zadebiutuje w marcu lub kwietniu i będzie na na układzie 855 ..x