Xiaomi pokazało swój niemal całkowicie bezramkowy smartfon Mi Mix 3 w październiku, lecz wspomniane urządzenie wciąż można kupić tylko w Chinach. Jak się jednak okazuje, najprawdopodobniej już niedługo to się zmieni i my również będziemy mogli sprawić sobie tytułowy sprzęt.

Xiaomi Mi Mix 3 – kiedy trafi do Europy?

Mi Mix 3 to świetny smartfon – wydajny i wytrzymały (nawet bardziej, niż deklaruje producent). Nic więc dziwnego, że tak wiele osób chciałoby go kupić. Dotychczas było to możliwe tylko dla mieszkańców Chin, jednak wspomniany smartfon otrzymał w ostatnim czasie certyfikację Bluetooth SIG i EEC, co znacząco przybliża go do pojawienia się na Starym Kontynencie. Jakby tego było mało, jeden z użytkowników Reddita opublikował tam zrzut ekranu, na którym widać odpowiedź niemieckiego oddziału Amazona dot. dostępności Mi Mix 3 w Europie. Według internetowego giganta, Mi Mixa 3 w Europie mamy się spodziewać już 1 grudnia bieżącego roku.

Zobacz także: Android 9 Pie na Galaxy S8 / S8+ i Note8: kiedy możemy się spodziewać aktualizacji?

Jeśli jest to prawda, to najprawdopodobniej Xiaomi ogłosi rozpoczęcie dystrybucji Mi Mix 3 w Europie jeszcze przed tym czasem. Oczywiście nie można brać tej informacji za pewnik, bo wiele razy zdarzało się, pracownicy sklepów podawali nieprawidłowe informacje. Z drugiej strony – wiele przecieków od sprzedawców się sprawdziło. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak czekać – grudzień już za rogiem. Tymczasem, sprawdźcie wrażenia Łukasza z użytkowania Mi Mix 3.

Źródło: gsmarena