hudl

Firma Tesco, którą kojarzy chyba każdy, zaprezentowała dziś swój własny, 7-calowy tablet o nazwie Hudl. Najważniejszym argumentem jest cena w wysokości 119 funtów, co na dzień dzisiejszy daje około 500 złotych.

hudl_red_1

W ramach tego otrzymujemy 4-rdzeniowy procesor o taktowaniu 1.5 GHz, ekran o przekątnej 7 cali, rozdzielczości 1440 x 900 pikseli, chronionym przez szkło odporne na zarysowania, 16 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia za pomocą kart micro SD. Co bardzo ważne, całość pracować będzie pod kontrolą Androida 4.2.2 Jelly Bean. Brzmi to dość rozsądnie, a gdy dołożymy do tego moduł Wi-Fi, Bluetooth, GPS, wyjście micro HDMI, dwa głośniki oraz akumulator pozwalający na nawet 9 godzin oglądania wideo – propozycja Tesco staje się naprawdę bardzo interesująca.

hudl_colours_1

Tablet ma trafić do sprzedaży w 4 kolorach: niebieskim, czarnym, czerwonym i purpurowym całkiem niedługo, bo 30 września. Będzie go można kupić poprzez witrynę Tesco.com oraz w marketach. Niestety na razie nie wiadomo nic na temat wprowadzenia urządzenia do Polski.

the_hudl

Źródło: androidcentral.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Grzegorz Kaczmarek