LG G7 ThinQ

LG G7 ThinQ: rozpoczynają się beta testy Androida 9 Pie

Newsy

Coraz więcej producentów decyduje się zaktualizować swoje urządzenia do Androida 9 Pie. Tym razem padło na LG i jego tegoroczny flagowy model G7 ThinQ. Co prawda póki co są to tylko beta testy, jednak pokazuje to, że firma pracuje nad stosowną aktualizacją i już za niedługo powinna udostępnić ją oficjalnie, dla wszystkich.

Rozpoczęły się beta testy Androida 9 Pie na LG G7 ThinQ

Kilka dni temu aktualizację do Androida 9 Pie otrzymał inny smartfon z rodziny LG G7 – G7 One. Dla wielu osób było to niezłe rozczarowanie, bo to właśnie LG G7 ThinQ był typowany na „tego pierwszego”. Jak się jednak okazuje, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz także: Android 9 Pie na Galaxy S8 / S8+ i Note8: kiedy możemy się spodziewać aktualizacji?

Wersja beta Androida 9 Pie napływa do użytkowników LG G7 ThinQ. Niestety, póki co tylko dla tych, którzy mieszkają w Korei Południowej. Niemniej jednak beta jest swojego rodzaju zapewnieniem, że oficjalna aktualizacja dla wszystkich jest już blisko. Nowa wersja systemu wprowadza m.in. nowe funkcje oszczędzania baterii, adaptacyjną jasność i wiele poprawek błędów. Data udostępnienia oficjalnej aktualizacji nie jest jeszcze znana. A Wy czego oczekujecie po nadchodzącej aktualizacji? Dajcie znać w komentrzach!

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x