lg-vu3-1-540x354

LG całkiem niedawno zaprezentowało na targach IFA kilka ciekawych urządzeń. Na niecały miesiąc później producent prezentuje LG Vu 3, duży 5.2-calowy phablet, który ma konkurować z Galaxy Note 3.

lg-vu3-4-345x500

Stałym elementem linii Vu jest ekran IPS w rzadko spotykanej proporcji 4:3 o rozdzielczości 960 x 1280 pikseli, która jest dość nietuzinkowym rozwiązaniem w smartfonach. Poza tym elementem specyfikacja smartfona jest bardzo zbliżona do LG Optimus G2, gdyż procesor napędzający to urządzenie to Qulacomm Snapdragon 800. Vu oferuje również aparat o rozdzielczości 13 MPix. Niestety na chwilę obecną żadnych dodatkowych informacji

lg-vu3-3-353x500

Ciekawostką jest wyposażenie LG Vu 3 w Carrier Aggregation, pozwalającą na podwojenie szybkości obsługi sieci LTE-Advanced poprzez wykorzystanie różnych pasm sieci LTE-A (do 150 Mbps). W standardzie znajdą się również autorska nakładka wraz z kilkoma aplikacjami i rozszerzeniami, takimi jak: Guest Mode, Knock On. Póki co nie wiadomo nic na temat ceny, dostępności i pełnej specyfikacji – dane te zostaną podane 27 września.

Źródło: slashgear.com, LG

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Grzegorz Kaczmarek