Coraz więcej producentów otwarcie mówi o Android Pie. Oczywiście wszyscy zapewniają pojawienie się odpowiedniej aktualizacji, aczkolwiek niewielu z nich je wydaje. Końcówka roku to zawsze okres, kiedy firmy wydają stosowne zmiany na najbardziej kluczowe modele, choć w tym roku proces nieco przyspieszył. Co prawda nie jest to widoczne w statystykach, ale Google jest dobrej myśli. Dlatego czekamy na kolejne wydania Android Pie i tym razem przyszła pora na LG G7 One.

LG G7 One rozpoczyna koreańską pogoń za Android Pie

LG G7 One Fit

Dla wielu osób ten ruch to niespodzianka. Oczywiście cieszymy się, że LG zdecydowało się na wypuszczenie nowego systemu na G7 One, ale zdecydowanie nie był to model, który był typowany na tego pierwszego. Zdecydowanie więcej osób liczyło, że Koreańczycy zdecydują się wydać Android Pie na V40 ThinQ lub G7 ThinQ. Niemniej łatwo wytłumaczyć, dlaczego to G7 One może już pochwalić się w wybranych regionach nowym systemem — wszystko sprowadza się do Android One. Czysty system to szybkie aktualizacje, prawda? Na to wygląda — przynajmniej w Kanadzie, gdzie dopatrzono się stosownej aktualizacji.

Zobacz też: LG Q9 zapowiada się interesująco — średniak z potencjałem na sukces.

Z jednej strony brawa dla LG za aktualizację, a z drugiej czujemy pewien niedosyt. W końcu w tym roku Koreańczycy hucznie otworzyli centrum aktualizacji, które miało przyspieszyć tempo wydawania nowych wersji Androida, jak i ich częstotliwość. Mimo wszystko miejmy nadzieję, że G7 One po prostu rozpocznie serię udanych aktualizacji.

 

Źródło: XDA Developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).