LG G7 One pierwszym smartfonem firmy z Android Pie

Newsy

Coraz więcej producentów otwarcie mówi o Android Pie. Oczywiście wszyscy zapewniają pojawienie się odpowiedniej aktualizacji, aczkolwiek niewielu z nich je wydaje. Końcówka roku to zawsze okres, kiedy firmy wydają stosowne zmiany na najbardziej kluczowe modele, choć w tym roku proces nieco przyspieszył. Co prawda nie jest to widoczne w statystykach, ale Google jest dobrej myśli. Dlatego czekamy na kolejne wydania Android Pie i tym razem przyszła pora na LG G7 One.

LG G7 One rozpoczyna koreańską pogoń za Android Pie

LG G7 One Fit

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Dla wielu osób ten ruch to niespodzianka. Oczywiście cieszymy się, że LG zdecydowało się na wypuszczenie nowego systemu na G7 One, ale zdecydowanie nie był to model, który był typowany na tego pierwszego. Zdecydowanie więcej osób liczyło, że Koreańczycy zdecydują się wydać Android Pie na V40 ThinQ lub G7 ThinQ. Niemniej łatwo wytłumaczyć, dlaczego to G7 One może już pochwalić się w wybranych regionach nowym systemem — wszystko sprowadza się do Android One. Czysty system to szybkie aktualizacje, prawda? Na to wygląda — przynajmniej w Kanadzie, gdzie dopatrzono się stosownej aktualizacji.

Zobacz też: LG Q9 zapowiada się interesująco — średniak z potencjałem na sukces.

Z jednej strony brawa dla LG za aktualizację, a z drugiej czujemy pewien niedosyt. W końcu w tym roku Koreańczycy hucznie otworzyli centrum aktualizacji, które miało przyspieszyć tempo wydawania nowych wersji Androida, jak i ich częstotliwość. Mimo wszystko miejmy nadzieję, że G7 One po prostu rozpocznie serię udanych aktualizacji.

 

Źródło: XDA Developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x