Sony mówi stop wyciekom informacji o nadchodzących urządzeniach

Newsy

sony wycieki

Sony nie potrafi zaskakiwać swoich fanów na wszelkiego rodzaju prezentacjach. Ma to swoje odbicie w tym, że w Internecie jeszcze na długo przed konferencjami pojawiają się pełnowartościowe informacje na temat nadchodzących urządzeń. Było tak z ostatnimi najpopularniejszymi modelami z serii Xperia: Z, Z1, Z Ultra, a teraz niemalże dokładnie znamy słuchawkę Z1 Mini i możemy mieć podejrzenia, co do istnienia Z2.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Toteż japońska korporacja postanowiła zaprzestać tego typu wyciekom i rozpoczęła akcję, która ma na celu zmusić wszystkich pracowników do dotrzymywania tajemnic. Jedną z istotnych zmian w pracy ma być przenoszenie prototypów w odpowiednich etui, które nie pozwolą zdradzać designu urządzeń.

Czy to się uda firmie Sony? Z pewnością istnieje możliwość, że nie dostaniemy pełnych specyfikacji i grafik prasowych przed premierą danych modeli, ale patrząc na konkurencje to istnieje mała szansa na bezwzględne dochowanie tajemnicy. Apple bardzo zwraca uwagę na brak wycieków informacji i pracownikom wprost grozi karami za wyjawianie pewnych wiadomości, a  mimo wszystko prezentacje nowych iPhone’ów nie były niczym szokującym ze względu właśnie na wcześniej poznane szczegóły.

Być może Sony nas zaskoczy na najbliższych targach CES, na których to teoretycznie mamy poznać Z1 Mini i Z2. Jednak pojawia się pytanie – wolicie poznać urządzenie przedpremierowo czy czekać na oficjalną prezentację?

 

źródło: AndroidBeat


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x