sony wycieki

Sony nie potrafi zaskakiwać swoich fanów na wszelkiego rodzaju prezentacjach. Ma to swoje odbicie w tym, że w Internecie jeszcze na długo przed konferencjami pojawiają się pełnowartościowe informacje na temat nadchodzących urządzeń. Było tak z ostatnimi najpopularniejszymi modelami z serii Xperia: Z, Z1, Z Ultra, a teraz niemalże dokładnie znamy słuchawkę Z1 Mini i możemy mieć podejrzenia, co do istnienia Z2.

Toteż japońska korporacja postanowiła zaprzestać tego typu wyciekom i rozpoczęła akcję, która ma na celu zmusić wszystkich pracowników do dotrzymywania tajemnic. Jedną z istotnych zmian w pracy ma być przenoszenie prototypów w odpowiednich etui, które nie pozwolą zdradzać designu urządzeń.

Czy to się uda firmie Sony? Z pewnością istnieje możliwość, że nie dostaniemy pełnych specyfikacji i grafik prasowych przed premierą danych modeli, ale patrząc na konkurencje to istnieje mała szansa na bezwzględne dochowanie tajemnicy. Apple bardzo zwraca uwagę na brak wycieków informacji i pracownikom wprost grozi karami za wyjawianie pewnych wiadomości, a  mimo wszystko prezentacje nowych iPhone’ów nie były niczym szokującym ze względu właśnie na wcześniej poznane szczegóły.

Być może Sony nas zaskoczy na najbliższych targach CES, na których to teoretycznie mamy poznać Z1 Mini i Z2. Jednak pojawia się pytanie – wolicie poznać urządzenie przedpremierowo czy czekać na oficjalną prezentację?

 

źródło: AndroidBeat
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.