Trzy nowe smartfony od HTC

Newsy

Zbrojenia przed lutowym Mobile World Congress trwają. Przykładem tego są właśnie udostępnione przez serwis PocketNow, zdjęcia trzech nowych smartfonów ze stajni HTC. Na razie nie są nam znane specyfikacje oraz nazwy wyżej pokazanych telefonów, lecz plotki mówią, że pierwsze urządzenie na obrazku może być następcą modelu Desire. Pozostałe dwa wyglądają jak miniaturowa wersja Nexusa One i średniej klasy smartfon z przyciskami do odbierania i odrzucania rozmów.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Na zdjęciu widać także, że wszystkie prezentowane modele wyposażone zostaną w kamerę do wideorozmów. Możemy również oczekiwać, że chociaż jedno z tych urządzeń dostanie dwurdzeniowy procesor, na który czeka wielu użytkowników telefonów z Androidem.

Przypomnijmy, że targi Mobile World Congress zaczynają się już 13 lutego w Barcelonie, a my postaramy się informować Was na bieżąco o wszystkich wydarzeniach, które będą miały tam miejsce.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x