ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Oppo może być pierwszym partnerem Cyanogen Inc.

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
steve kondik

Wczoraj Piotr informował Was o zmianach w nieoficjalnym oprogramowaniu CyanogenMod, które obecnie należy przedstawiać jako osobny system firmy Cyanogen Inc. Jednak korporacja ta nie ma szans zaistnieć na całym świecie bez właściwego producenta smartfonów.

Samsung, LG czy też Sony mogą nie być zainteresowani udziałem w tym dość śmiałym projekcie, a HTC najzwyklej w świecie nie stać na kolejne błędy. W takim razie należy szukać mniej mainstreamowych firm, które dopiero zaczynają pojawiać się na przeróżnych portalach i tak w końcu dochodzimy do Oppo, które było wymieniane we wcześniejszych spekulacjach, że może zacząć współpracować z korporacją Cyanogen. Dzisiaj pojawił się kolejny teaser zapowiadający nadchodzące urządzenie N1, a na filmiku pojawił się sam Steve Kondik:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lV1c8nzDp5s[/youtube]

Osoba najsilniej związana z CyanogenMod zaprasza nas do Pekinu w dniu 23. września kiedy to poznamy oficjalnie Oppo N1. W opisie filmu znajdziemy notkę: „Oppo + CyanogenMod = ?”. Być może chińskie urządzenie z wymienną optyką będzie pierwszym smartfonem pracującym pod kontrolą nowego systemu operacyjnego.

Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to, że Oppo N1 na pewno będzie jednym z najbardziej przełomowych smartfonów tego roku. Jednak na ile odmieni on mobilny świat technologii? Przekonamy się już za 3 dni.

źródło: YouTube

Sprawdź najnowsze wpisy