steve kondik

Wczoraj Piotr informował Was o zmianach w nieoficjalnym oprogramowaniu CyanogenMod, które obecnie należy przedstawiać jako osobny system firmy Cyanogen Inc. Jednak korporacja ta nie ma szans zaistnieć na całym świecie bez właściwego producenta smartfonów.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Samsung, LG czy też Sony mogą nie być zainteresowani udziałem w tym dość śmiałym projekcie, a HTC najzwyklej w świecie nie stać na kolejne błędy. W takim razie należy szukać mniej mainstreamowych firm, które dopiero zaczynają pojawiać się na przeróżnych portalach i tak w końcu dochodzimy do Oppo, które było wymieniane we wcześniejszych spekulacjach, że może zacząć współpracować z korporacją Cyanogen. Dzisiaj pojawił się kolejny teaser zapowiadający nadchodzące urządzenie N1, a na filmiku pojawił się sam Steve Kondik:

Osoba najsilniej związana z CyanogenMod zaprasza nas do Pekinu w dniu 23. września kiedy to poznamy oficjalnie Oppo N1. W opisie filmu znajdziemy notkę: „Oppo + CyanogenMod = ?”. Być może chińskie urządzenie z wymienną optyką będzie pierwszym smartfonem pracującym pod kontrolą nowego systemu operacyjnego.

Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to, że Oppo N1 na pewno będzie jednym z najbardziej przełomowych smartfonów tego roku. Jednak na ile odmieni on mobilny świat technologii? Przekonamy się już za 3 dni.

 

źródło: YouTube

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.