htc one max

Tajwańska korporacja szykuje się do zaprezentowania światu modelu One Max, czyli pierwszego w historii phabletu HTC. Konkurent dla nowego Samsunga Galaxy Note’a 3 oraz Acera Liquid S2 swoją premierę ma mieć prawdopodobnie już w przyszłym miesiącu.

Ta sama osoba, co dotychczas dostarczała nam informacji na temat One Max, podzieliła się z Internautami kolejną interesującą wiadomością, która głosi, że właścicielowi udało się dostać do praw administratora systemu, czyli potocznie mówiąc zrootować telefon.

htc one max rootDodatkowo użytkownik przedpremierowego phabletu HTC potwierdził informacje, że z tyłu urządzenia znajduje się czytnik linii papilarnych. Posiadacz tajwańskiego urządzenia dodaje, że ta funkcja smartfona spisuje się znakomicie i przez cały okres korzystania nie zdarzyło się, żeby One Max niepoprawnie rozpoznał jakiekolwiek dermatoglify.

Na koniec ten sam człowiek z Chin dostarczył nam ciekawych informacji na temat aparatu samego urządzenia i jego możliwości kręcenia filmów.

htc one max aparat

Jak widzicie na powyższym zrzucie ekranu, HTC One Max umożliwi nagrywanie wideo w rozdzielczości FullHD z dodatkowym trybem HDR (high dynamic range). Także istnieje funkcja zbierania 60 klatek na sekundę, co oznacza możliwość odtwarzania później takiego nagrania w spowolnionym tempie.

Z czasem zaczynają pojawiać się wątpliwości, co do układu, w który został wyposażony One Max. Wszystko jednak wskazuje na to, że nie będzie to Snapdragon 800. Oficjalnie wszystkiego powinniśmy dowiedzieć się w ciągu miesiąca.

 

źródło: Phone Arena
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.