Galaxy S9 z Android Pie

Samsung Galaxy S9/S9+: ruszyły beta testy Androida 9 Pie

Newsy

Android 9 Pie to w ostatnim czasie gorącym temat, bowiem niemal każdy chciałby go mieć już na swoim smartfonie. Na szczęście właściciele tegorocznych flagowców Samsunga, czyli Galaxy S9 i S9+ już wkrótce oficjalnie otrzymają upragnioną aktualizację. Wkrótce, bo właśnie rozpoczęły się beta testy, które zwykle nie trwają zbyt długo.

Beta testy Androida 9 Pie na Galaxy S9 i Galaxy S9+ rozpoczęte

Jak donosi jeden z użytkowników, Samsung rozpoczął właśnie beta testy Androida 9 Pie na Galaxy S9 i Galaxy S9+. Niestety, na chwilę obecną tylko w Korei Południowej. Najnowsza aktualizacja prócz nowej wersji systemu wprowadza m.in. wyczekiwany interfejs One UI, który zastępuje całkowicie dotychczasową nakładkę Samsunga – Samsung Experience. Prócz tego wprowadzono także kilka innych usprawnień (poprawa optymalizacji, naprawa błędów) i nowości – m.in. Samsung DeX nie potrzebuje już stacji dokującej, ponieważ można go teraz używać z przejściówką USB-C do HDMI.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Android 9 Pie na Galaxy S8 / S8+ i Note8: kiedy możemy się spodziewać aktualizacji?

Aktualizacja jest dość spora, bo waży aż 1,6 GB. Niestety tak jak już wspominałem, póki co można ją pobrać wyłącznie w Korei Południowej. Nie ulega wątpliwością, że już wkrótce beta trafi także do innych zakątków świata – w tym do Polski. Kiedy? Nie wiadomo.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x