android 9 pie nieoficjalne oprogramowanie

OnePlus 5/5T: rozpoczęły się beta testy Androida 9 Pie

1 minuta czytania
Komentarze

OnePlus jakiś czas temu obiecał, że udostępni Androida 9 Pie także na swoje starsze smartfony. Według najnowszych informacji, oficjalna aktualizacja na zeszłoroczne urządzenia tej firmy pojawi się już niedługo.

OnePlus 5 i 5T – rozpoczęły się beta testy Androida 9 Pie

Jak donoszą użytkownicy wspomnianych smartfonów, beta testy Androida 9 Pie już się rozpoczęły. Niestety, testy dotyczą póki co tylko Chin i systemu z nakładką Hydrogen OS 9.0, jednak aktualizacja „dla nas” nie może być już daleko – byłoby to nielogiczne.

Zobacz także: Jednym prostym trikiem wkurzył pracowników salonu z produktami Apple. Mistrz trollingu?

Z listy zmian można wyczytać, że aktualizacja wprowadza nowy interfejs. Ponadto, model 5T otrzyma także wsparcie dla gestów pełnoekranowych – w przeciwieństwie do „piątki”, która ma pod ekranem fizyczny przycisk. Obsługa aplikacji w tle została przebudowana, aby zapewnić bardziej płynne działanie. Prócz tego w aktualizacji znalazło się jeszcze wiele mniejszych usprawnień, które skupiają się głównie na poprawie optymalizacji urządzenia.

Skoro OnePlus wypuściło już betę w Chinach, to na finalna wersję Androida 9 Pie na wspomniane smartfony już raczej długo nie poczekamy. Osobiście zakładam, że oficjalne wydanie otrzymamy w ciągu maksymalnie dwóch miesięcy.

Źródło: gsmarena

Motyw