W zeszłym roku Asus zaprezentował niepozorne modele z serii ZenFone Max M1. W ich skład wchodził bazowy model oraz jego ulepszona odmiana z dopiskiem Pro. Są to propozycje ze średniej półki, ale to, co je przede wszystkim wyróżniało, to wielkość akumulatorów. Odpowiednio słabszy i mocniejszy model oferowały ogniwa o pojemnościach 4000 i 5000 mAh przy 5,5- oraz 6-calowym wyświetlaczu. Teraz w drodze są następcy — czym zachwycą nas modele ZenFone Max Pro (M2) i ZenFone Max (M2)?

Seria ZenFone Max (M2) nadchodzi — Asus ponownie z szansą na sukces

Powyższe dane techniczne zdradzają tak naprawdę wszystko i nic. Asus ewidentnie chce podnieść rangę serii ZenFone Max, o czym świadczy pojawienie się Snapdragona 660 w modelu Pro, wraz z potrójnym aparatem. Słabszy reprezentant nie będzie już mniejszy — tak naprawdę wiele wskazuje na to, że ZenFone Max (M2) będzie odświeżonym ZenFonem Max Pro (M1). Niemniej, obie nadchodzące nowości zapowiadają się bardzo dobrze, jeśli tylko Tajwańczycy odpowiednio je wycenią. Mimo że ZenFone Max Pro (M1) został zaprezentowany rok temu, to wciąż jest atrakcyjną propozycją w swojej cenie (około 1000 złotych). W przypadku następców należy spodziewać się wyższych kwot. Mimo wszystko wciąż brakuje wzmianki o akumulatorach — te nie powinny zmaleć, a wręcz miło by było zobaczyć jeszcze większe pojemności.

Zobacz też: Samsung oficjalnie prezentuje W2019 – horrendalnie droga klapka podtrzymuje swoje zasady.

W takim razie, kiedy premiera? O tej na razie Asus nie wspomina i nie pojawia się też w plotkach. Jednak patrząc na to, że w zeszłym roku Tajwańczycy przedstawili rodzinę M1 pod koniec listopada, to nie powinniśmy długo czekać na powyższe nowości.

 

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.