Na oficjalnej stronie Samsunga pojawiła się reklama, która zapowiada naprawdę mocne uderzenie tej marki podczas Mobile World Congress w Barcelonie. Na 13. lutego, czyli dzień przed Walentynkami, zaplanowano premierę (prawdopodobnie) najnowszej odsłony Samsunga Galaxy S. Już od pierwszego dnia lutego będziemy mogli podziwiać trailer, który z pewnością wzbudzi w nas jeszcze więcej emocji. Dziwnym zbiegiem okoliczności, amerykańskie update’y dla różnych wariantów modelu Galaxy S „opóźniły się”, mamy nadzieję, że Samsung chce upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i równolegle do premiery kontynuatora SGSa ogłosi także update’y wszystkich jego wariantów do wersji 2.2.1, a może nawet 2.3. 

Jeśli mogę się pokusić o „idealną konfigurację” planowanego przez Samsunga telefonu, to według mnie powinna ona wyglądać tak:
– 4.3-calowy ekran Super AMOLED Plus
– 768 MB RAM / +2GB ROM
– 5-cio lub 8-mio megapikselowa kamera z autofocusem, diodą LED i nagrywaniem Full HD
– Dwurdzeniowy procesor Tegra 2 (lub Orion od Samsunga) o taktowaniu 1GHz
– Procesor graficzny dorównujący osiągom Hummingbirda.

Brzmi nieprawdopodobnie? Z pewnością, ale podobne głosy dało się słyszeć przy pierwszych wyciekach dotyczących oryginalnego Samsunga Galaxy S, a co się stało potem, to już sami wiecie najlepiej.
źródło: phandroid.com 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Filip Stachowicz