iPhone XR to nie tylko popularny smartfon, a także dla wielu, niestety, symbol statusu społecznego. Pewien Rosjanin wpadł na pomysł jak wkurzyć pracowników re:Store, autoryzowanego resellera produktów Apple w Rosji. Mężczyzna udał się do wspomnianego sklepu w celu dokonania zakupu iPhone’a XR. Nie była to jednak zwykła transakcja.

Prosty sposób na wkurzenie pracowników salonu z produktami Apple – kup iPhone’a XR za drobniaki

Ten Rosjanin to ma pomysły. Zamiast kupić swojego iPhone’a XR jak przeciętny człowiek – grubą gotówką lub kartą, wraz ze znajomymi przytargał do salonu Apple wannę pełną drobniaków. W sumie było tam około 100 tysięcy Rubli, co przekłada się na 1400 dolarów, czyli tyle, ile kosztuje w Rosji iPhone XR z 256 GB pamięci wbudowanej. Całe zdarzenie zostało oczywiście sfotografowane. Zobaczcie sami:

iphone xr nietypowy zakup

Zobacz także: Nadchodzą ogromne zmiany w Google Maps, które mogą zniszczyć Yanosika i podobne mu aplikacje

Jedno mnie ciekawi – skąd bohater dzisiejszego tekstu miał tyle drobniaków? Zebranie ich z pewnością musiało zając naprawdę dużo czasu – nawet, jeśli rozmieniał „grubsze” pieniądze w sklepach. Pozostaje nam tylko współczuć temu, który musiał to liczyć. To z pewnością nie było przyjemne zadanie.

Źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.