Kogan pokazuje prototyp Agory oraz zapowiada nowy model

Newsy

Dzisiaj do naszej redakcji dotarły pierwsze w tak wysokiej jakości zdjęcia prototypu telefonu opatego na systemie Android – Kogan Agora. Jak pisaliśmy wcześniej ten model został anulowany ze względu na zbyt małą rozdzielczość ekranu co kolidowałoby z większością aplikacji dostępnych na androida. Kto nie zna historii tego telefonu zapraszam: Kogan Agora.
Od tego momentu przez firmę Kogan przygotowany jest kolejny telefon oparty na najbardziej dynamicznie rozwijającym się OS czyli androidzie. Będzie on wyposażony w pełną klawiaturę QWERTY (prawdopodobnie ekranową), dotykowy wyświetlacz o przekątnej 3.8 cala oraz oczywiście OS od Google.
Odnośnie Agory ze zdjęć. Telefon na prawdę świetnie leży w dłoni, klawiatura w tym modelu jest mniej wygodna niż w konkurencyjnym Blackberry Bold jednak przypomnę cena 300-400$ przy wejściu na rynek była prawdę niska.
Póki co pozostaje zaopatrzyć się w Era G1 który właśnie wchodzi na salonowe półki Ery, a na następce Kogan Agory pozostanie nam na pewno czekać jeszcze kilka miesięcy.

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Skomentuj na Największym Polskim Forum Android.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x