ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Kogan pokazuje prototyp Agory oraz zapowiada nowy model

Autor: Mariusz Urban Kategoria: Newsy

Dzisiaj do naszej redakcji dotarły pierwsze w tak wysokiej jakości zdjęcia prototypu telefonu opatego na systemie Android – Kogan Agora. Jak pisaliśmy wcześniej ten model został anulowany ze względu na zbyt małą rozdzielczość ekranu co kolidowałoby z większością aplikacji dostępnych na androida. Kto nie zna historii tego telefonu zapraszam: Kogan Agora.
Od tego momentu przez firmę Kogan przygotowany jest kolejny telefon oparty na najbardziej dynamicznie rozwijającym się OS czyli androidzie. Będzie on wyposażony w pełną klawiaturę QWERTY (prawdopodobnie ekranową), dotykowy wyświetlacz o przekątnej 3.8 cala oraz oczywiście OS od Google.
Odnośnie Agory ze zdjęć. Telefon na prawdę świetnie leży w dłoni, klawiatura w tym modelu jest mniej wygodna niż w konkurencyjnym Blackberry Bold jednak przypomnę cena 300-400$ przy wejściu na rynek była prawdę niska.
Póki co pozostaje zaopatrzyć się w Era G1 który właśnie wchodzi na salonowe półki Ery, a na następce Kogan Agory pozostanie nam na pewno czekać jeszcze kilka miesięcy.

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Skomentuj na Największym Polskim Forum Android.

Sprawdź najnowsze wpisy