ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Dołącz do redakcji Android.com.pl! REKRUTACJA!

Autor: Jakub Bereziewicz Kategoria: Newsy

Choć trudno w to uwierzyć jesteśmy z Wami już dziesięć lat. W tym czasie udało nam się nie tylko zdobyć, ale i od wielu lat utrzymywać pozycję lidera. Jesteśmy największym serwisem piszącym o smartfonach oraz tabletach w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Odwiedza nas obecnie 1,5 miliona unikalnych użytkowników miesięcznie. Zgromadziliśmy również niemal 400.000 osób w naszych mediach społecznościowych. Oznacza to, że znacznie przewyższamy poczytność wszelkich gazet, magazynów, czasopism czy „starych” portali technologicznych.

Cały czas się rozwijamy, dlatego potrzebujemy powiększyć nasz zespół. Na tę chwilę rekrutujemy cztery osoby na pełny etat oraz kilku felietonistów. Poniżej znajdziecie opisy stanowisk.

Dlaczego my?

Android.com.pl to znana, rozpoznawalna marka, która jest na rynku już od 10 lat. Portal jest częścią SmartWeb Media Sp. z o.o., spółki która wspiera w rozwoju najbardziej znane marki z branży technologicznej na świecie. W zeszłym miesiącu jako jedna z trzech firm zdobyliśmy nagrodę „Żagle Biznesu przyznawaną przez najlepszą w Polsce uczelnię ekonomiczną (SGH) dla „Inteligentnych Organizacji”. Zostaliśmy nagrodzeni obok takich firm jak Growbots i Kerris Group. To sprawia, że jesteśmy stabilnym i wiarygodnym pracodawcą, który zadba o Twój rozwój i pozwoli Ci na realizację Twoich pasji.

Co więcej, planujemy podwoić grono naszych odbiorców w przeciągu najbliższego roku. Jeśli jesteś ambitny, pełny zapału i energii – czekamy na Ciebie! Dołącz do nas i buduj przyszłość Android.com.pl razem z nami! W naszej redakcji możesz realizować swoje pomysły i się rozwijać.

Wynagrodzimy Cię nie tylko finansowo. Jako redaktor Android.com.pl będziesz miał dostęp do najnowszych smartfonów i innych gadżetów jeszcze przed ich premierą. Będziesz mógł uczestniczyć w najważniejszych targach, konferencjach i imprezach branżowych.  Naszych najlepszych redaktorów wysyłamy na Mobile World Congress w Barcelonie, Unpacked w Nowym Jorku czy IFA w Berlinie. W Android.com.pl zbudujesz również własną markę i rozpoznawalność w Internecie, a także będziesz mógł ze swoim przekazem trafić do setek tysięcy osób. Dowiesz się również, jak wygląda praca w mediach od kuchni. Oferujemy możliwości rozwoju i awansu na szefa działu oraz redaktora naczelnego.

Redaktor ds. aktualności

Zaczynasz dzień od sprawdzenia nowinek technologicznych na takich serwisach jak The Verge, Engadget czy TechCrunch? Gdy Samsung, Google czy Apple ma swoje konferencje zawsze oglądasz live i trzymasz rękę na pulsie? Często opowiadasz i dyskutujesz o nowościach ze świata technologii spotykając się ze znajomymi? To stanowisko dla Ciebie!

Do Twoich obowiązków będzie należało napisanie od 12 do 16 newsów dziennie. Połowa powinna dotyczyć systemu Android, smartfonów i rynku mobile. Druga połowa ogólnie nowych technologii – tego co robią takie firmy jak Microsoft, Apple czy Tesla.

Idealny kandydat powinien być na bieżąco z nowinkami technologicznymi, świetnie posługiwać się językiem angielskim (poziom B2 i wyżej), pisać bezbłędnie i ciekawie, znać podstawy SEO i być dyspozycyjnym 8 godzin dziennie.

Oferujemy stałe, stabilne zatrudnienie na etat i konkurencyjne wynagrodzenie. Praca na dwie zmiany: od 7 do 15 lub od 15 do 23.

W formularzu aplikacyjnym zamieść linki do swoich newsów bądź napisz jednego.

Redaktor – szef działu poradniki

To stanowisko dla Ciebie jeśli lubisz pomagać innym, rozwiązywać ich problemy związane z urządzeniami elektronicznymi, a także dzielić się wiedzą. Twoja praca zacznie się od badania potrzeb naszych czytelników. W pierwszym tygodniu sporządzisz listę tematów na poradniki, których napisanie będzie później należało do Twoich obowiązków. Naszą ambicją jest stworzenie najlepszej, najbardziej kompletnej bazy tutoriali w polskim Internecie.

Idealny kandydat powinien posiadać zaawansowaną wiedzę z zakresu obsługi wszelkich urządzeń elektronicznych. Poradniki będą dotyczyły nie tylko smartfonów, ale każdego urządzenia, które jakkolwiek się z nim łączy. Powinieneś świetnie posługiwać się językiem angielskim (poziom B2 i wyżej), pisać bezbłędnie i ciekawie, znać podstawy SEO i być dyspozycyjnym 8 godzin dziennie.

Oferujemy stałe, stabilne zatrudnienie na etat i konkurencyjne wynagrodzenie. Praca zdalna bez sztywnych godzin pracy.

W formularzu aplikacyjnym zamieść linki do swojego poradnika bądź napisz jeden.

Redaktor (tłumacz) – szef działu recenzje

Jeśli świetnie posługujesz się językiem angielskim (poziom C1 lub C2), a jednocześnie interesujesz się nowymi technologiami to stanowisko dla Ciebie. Będziesz odpowiedzialny za tłumaczenia zagranicznych recenzji i ich syntezę w jeden, kompleksowy artykuł, który pojawi się na naszym portalu.

Oferujemy stałe, stabilne zatrudnienie na etat i konkurencyjne wynagrodzenie. Praca zdalna bez sztywnych godzin pracy. Idealnie jeśli byłbyś dyspozycyjny 8 godzin dziennie.

W formularzu aplikacyjnym zamieść linki do swoich tłumaczeń lub testu bądź przetłumacz fragment recenzji.

Redaktor – Felietonista

Jeśli studiujesz bądź skończyłeś dziennikarstwo, a jednocześnie pasjonują Cię nowe technologie to stanowisko dla Ciebie. Szukamy osób, które mają własne zdanie na temat tego co dzieje się w naszej branży, nie boją się krytykować, ani przyjmować krytyki. Będziesz odpowiedzialny za napisanie jednego lub dwóch felietonów tygodniowo. Każdy z tych tekstów powinien skłaniać naszych czytelników do głębokich przemyśleń i/lub wywoływać prawdziwą burzę.

W formularzu aplikacyjnym zamieść linki do swoich felietonów lub napisz nowy.

Jak zaaplikować?

Jak najszybciej wypełnij formularz rekrutacyjny, który znajdziesz tutaj:

>>> KLIK <<<

Nie ma terminu na zgłoszenia, ale im zrobisz to szybciej tym lepiej. Rozpatrzymy je na bieżąco. Chcielibyśmy wdrożyć do naszego zespołu pierwsze osoby już w przeciągu tygodnia.

Jeśli już masz doświadczenie w pisaniu – zamieść trzy linki do swoich tekstów. Jeśli dopiero zaczynasz – należy przygotować tekst w zależności od stanowiska na które aplikujesz.

  • Redaktor ds. aktualności – napisz newsa,
  • Redaktor – szef działu poradniki – napisz poradnik
  • Redaktor (tłumacz) – szef działu recenzje – zrób tłumaczenie fragmentu recenzji,
  • Redaktor – Felietonista -> napisz felieton.

Nie możemy się doczekać momentu kiedy powitamy Cię w naszym zespole!

Sprawdź najnowsze wpisy